zuzule3 parašė:
SantuokaKai tą vakarą grįžau namo, žmona jau ruošė vakarienę. Paėmiau ją už rankos ir ištariau: „noriu tau kai ką pasakyti“. Ji atsisėdo ir tyliai pradėjo valgyti. …
Oho... Man ašara irgi nuriedėjo...
zuzule3 parašė:
SantuokaKai tą vakarą grįžau namo, žmona jau ruošė vakarienę. Paėmiau ją už rankos ir ištariau: „noriu tau kai ką pasakyti“. Ji atsisėdo ir tyliai pradėjo valgyti. …
Oho... Man ašara irgi nuriedėjo...
Juodčkė parašė:
Idomu kaip autorei sekasgal susitaike jau. Visa tema perskaiciau ir galiu pasakyt,kad autore su charakteriu.
vyrai tokias isterikem vadina,reik moket valdyti…
As greiciau paranojike nei isterike
Reik moket, o kur to mokslo mokintis?
Smurfe parašė:
As greiciau paranojike nei isterikeReik moket, o kur to mokslo mokintis?
![]()
Ryt rodys laida kvieskite daktara apie isterijas gal pades
as ejau pas psichologe pasikalbet kai peotas buvo nuciuozes
Juodčkė parašė:
Ryt rodys laida kvieskite daktara apie isterijas gal padesas ejau pas psichologe pasikalbet kai peotas buvo nuciuozes
![]()
Jei nepraeis po nestumo tai gal ir as apsilankysiu sakau
Nes vat ir dabar bunant atskirai mintys nesamoningos klaidzioja(manau suprant kokios tos mintys..
)..prikemsu pati galva sudais o poto kenciu ne del nieko..ehh...kvailute,ka cia bepridursi.. :oh. Jaunyste durnyste kvailyste,nieko isaugsiu
Smurfe parašė:
Jei nepraeis po nestumo tai gal ir as apsilankysiu sakauNes vat ir dabar bunant atskirai mintys nesamoningos klaidzioja(manau suprant kokios tos mintys.. :hmmm:…
O tai kiek tau tu metu, kad skaitai save tokia jauna?;)
As nestumo metu net nebuvau susimascius, kad del mano nuotaikos prastos ar kazko yra kaltas nestumas
gal pradzioj nestumo taip..nes daugejo hormonu..poto po gimdymo..kol viskas stojo I savo vezias, taip pat buvo sunkoka..na, matyt nezinau ka tai reiskia, nes neteko man su tuo susidurt
bet ka reiskia bereikalingas pavydas ir pyktis kylantis is niekur-zinau
tik vargei ar po nestumo jis savaime praeis.
zuzule3 parašė:
O tai kiek tau tu metu, kad skaitai save tokia jauna?;)
Visom skirtingai,vienom susitvarko kitom neuztenka vien laukti kol praes..o reikia jau rimciau "dirbti". Aisku as save pazystu puikiai ir tikrai zinau,kad kaltas nestumas,gink D tokia nebuvau pries pastojant,dar aplamai net nemaniau,kad taip gali nutikti..
na man tik 20, dar man viskas pries akis,del to esu dar tokia dirglesne pazeidziamesne ir pan.o su metais as tikiu,kad viskas "isaugs"
Smurfe parašė:
Visom skirtingai,vienom susitvarko kitom neuztenka vien laukti kol praes..o reikia jau rimciau "dirbti". Aisku as save pazystu puikiai ir tikrai zinau,kad kaltas ne…
O su vyru nebendrauji?speju cia jusu pirmas vaikas?
Smurfe parašė:
Visom skirtingai,vienom susitvarko kitom neuztenka vien laukti kol praes..o reikia jau rimciau "dirbti". Aisku as save pazystu puikiai ir tikrai zinau,kad kaltas ne…
Nu taip..kiekvienas esam skirtingas..su savu charakteriu, kuris kartais mums gero nenesa
pasigimdziau ir as tavo amziaus
vai2ke parašė:
O su vyru nebendrauji?speju cia jusu pirmas vaikas?![]()
Pirmas vaikelis,susirasom visgi jis be musu taip pat negali..bet sake yra gerai pabut siektiek vienas nuo kito,ir man gal geriau kai as neturiu ant ko issilieti ir neleidziu pykciams uzvirti,sake labai musu abieju pasiilgo,liepe labai saugoti musu mazyle kol tevelio salia nera. Tai dabar ir nesinervuoti stengiuosi,bet sugraudina kai taip pasako..
zuzule3 parašė:
Nu taip..kiekvienas esam skirtingas..su savu charakteriu, kuris kartais mums gero nenesapasigimdziau ir as tavo amziaus
![]()
Man reikia gero dirzo kaip A.A mamyte pasakytu
as labai tikiuosi,kad susitvarkysiu pati su savim. Tik kaip sakei reikia i viska ziuret pozityviai, kaip tai padaryti? Gal visdelto cia tikrai reikia is to isaugti,nebuti naiviai kad viskas savaime susidelios? Is tiesu net pati nezinau kame cia bedos yra,mano charakteryja ar jau genai tokie...
4 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai