Baby14 parašė:
Darėtės? Šiaip, šitie melagiukai
Ne dar nesidariau nesenai nusipirkau
Baby14 parašė:
Darėtės? Šiaip, šitie melagiukai
Ne dar nesidariau nesenai nusipirkau
Baby14 parašė:
Darėtės? Šiaip, šitie melagiukai
Galvoju darytis rytoj ryte kad tikslei parodytų
diana@ parašė:
Galvoju darytis rytoj ryte kad tikslei parodytų
Bandykit.
Olinda parašė:
kiek DPO tiksliai nežinau, nes mmm nereguliarios dėl hormonų disbalanso, bet turiu įtarimą (pagal pojūčius) jog galimai yra 6DPO
Kažkas, gal lyg lyg bet geriau kartokit kitą nes šių testu tokios juostelės netikros kaip iždžiuvimas
Olinda parašė:
kiek DPO tiksliai nežinau, nes mmm nereguliarios dėl hormonų disbalanso, bet turiu įtarimą (pagal pojūčius) jog galimai yra 6DPO
as nieko nematau. Siaip sako kad implantacija gali buti tik nuo 6 iki 14 dienos, dazniausiai buna apie 9diena ji. Bet aisku buna kam ir 7dpo jau meta vaiduokliukus, bet reciau cia jau
Olinda parašė:
kiek DPO tiksliai nežinau, nes mmm nereguliarios dėl hormonų disbalanso, bet turiu įtarimą (pagal pojūčius) jog galimai yra 6DPO
As nelabai iziuriu🙁
Do Milė parašė:
Sveikos🙂 ar man vienai matosi? 🤔
Matau ir as
9 testuotojų vertinimai
16 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai