[email protected] parašė:
turiu tik sita
Kažkas lb blyškiai matosi, bet gali būt ir isdziuvimas, nes spalva neaiški. Koks čia NT?
[email protected] parašė:
turiu tik sita
Kažkas lb blyškiai matosi, bet gali būt ir isdziuvimas, nes spalva neaiški. Koks čia NT?
[email protected] parašė:
11dpo! Vakar patepliojo. Sendiena viskas svaru, tai ir neiskenciau.
pasidarykite rytoj jeigu ryskes tada uzkibs 😊
jolitaVai parašė:
man panasiai buvo , rode vaiduokliuka ir neryskejo o paskui ten blankti pradejo ir po 5 dienu velavimo pradejau kraujuoti , kreiciause buvo bioheminis nestumas , ci…
O ka reiskia biocheminis nestumas? nelabai suprantu kas tai
Vikitita parašė:
Vel dariausi testa siryt ir vel blankus vaiduoklis, mm turejo but 15 d. Isprotesiu is neziniospo tiek laiko jau turetu rodyt ryskiai
o vis dar vaiduokl…
O gal turit foto testo?
Vikitita parašė:
O ka reiskia biocheminis nestumas? nelabai suprantu kas tai![]()
Kai persileidimas ivyksta iki menesiniu, todel daugelis net nesuzino kad laukesi. Delto sako geriau ir nesitestuot iki menesiniu kad nebutu didelio nusivylimo po vaiduokliuku keliu atejus menesinems.
Vikitita parašė:
O ka reiskia biocheminis nestumas? nelabai suprantu kas tai![]()
Kai nestumo testas būna teigiamas iki mm. Ir pvz menesines nepasirodo tą dieną ir ateina už poros dienų užvėluoja.. Ir tiesiog būna panašiai kaip įprastos mm.
Nemoku as tu vaiduokliu fotografuoti, realiai matosi labiau nei foto, bet vistiek per blankus kad butu teigiamas turbut...
Man mm jau veluoja 4 dienas, testu be reikalo per anksti negadinau kad nervu nesigadint

Si menesi buvo lb keista nejutau ir ov kada buvo, jau buvau nurasiusi si menesi,nes galvojau kad ji isvis neivyko
nebent ji sugalvojo susivelint? Del to ir testai dar nerodo kaip reikia arba mm veluoja?
Vikitita parašė:
Per foto isvis nesimato, turbut nera jokio nestumo... Nors realybej matosi seselis bet ko gero reikia pamirsti sira men ir laukti veluojanciu mm 😔
labas matosi šešėlis, tik tiek vėluojant mm norėtųsi ryškesnio NT, o darei prieš tai testukus?
Leyla parašė:
labas matosi šešėlis, tik tiek vėluojant mm norėtųsi ryškesnio NT, o darei prieš tai testukus?
Turite omeny nt ar ov testukus? Nt cia antra dariau, pirmas buvo irgi neryskus pries 2 dienas dariau. O ov testus kelis tik dariau ciklo viduryje kada turejo but numatoma ov ir buvo visiskai balti..
20 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
105 testuotojų vertinimai