manilė parašė:
Sveikos visos ! Mes taip pat planavom lelių bet kol kas kol gydausi skydliaukę ir hormonai nelabai taisosi sakom palauksim dar... 🤷🏻♀️ Tad aš truputį su kitu klaus…
O jums kokios problemos su skydliauke? Hipotirozė ar ir dar kas nors?
Aš neseniai prisijungiau prie grupės FB „Autoimuninis Protokolas (AIP) Mityba, Receptai, Patarimai“ tai ten viena moteris irgi kaip tik turi problemų su slenkančiais plaukais. Bando susitvarkyti laikydamasi AIP protokolo.
Plaukai taip pat gali slinkti ir dėl nepakankamo feritino kiekio.









