2019.09.04 22:25 (prieš 6 m.)
vmamytev parašė:
Kantrybės ir stiprybės tikrai visoms.
Nuėjome šnd į darželį, mažiukas jau išgirdo verkiant mergaitę ir rodė į duris pirš…
Suprantu jus, mes kai pradėjom lankyti, tai irgi man buvo sunku, ir ašarų, ir nerimo, ir nervų. 3 kg. per savaitę numečiau. Mėnesį nepalikau vieno, paskui po truputį pasilikdavo. Auklėtojos visko matę, tai suprato. Nors sako tėvai turi būti pasiruošę ir tvirtu savo sprendimu tikėti, tuomet ir vaikui lengviau adaptacija. Mūsų atveju dabar į darželį veda tėtis, išeiname kartu ryte, pasako ate, duoda bučkį ir su tėčiu ramiai nueina. Grįžus po darbo būnam kartu visą vakarą, bet pasiilgęs būna, tai myluoju ir glaudžių.
viskas bus gerai, po truputį pamatysit adaptuositės ir jūs ir vaikai.