2018 m. Liepos stebuklai

Komentuoti
  1. 2019.05.19 18:06 (prieš 1 mėn.)

Mamos, kokiu lisijonus kremus rinkotės/rinksitės mažiesiems? norėčiau būti pasiruošus ir turėti kažką, jei kur keliausim vietoje ar toliau ☺️

2. 2019.05.19 18:16 (prieš 1 mėn.)

Mune93 parašė:
    Mamos, kokiu lisijonus kremus rinkotės/rinksitės mažiesiems? norėčiau būti pasiruošus ir turėti kažką, jei kur keliausim vietoje ar toliau ☺️

As laikau pavesy... gal reik kazkuo tept?..

3. 2019.05.19 18:29 (prieš 1 mėn.)

Mune93 parašė:

Kaip tik vakar nupirkau purškiamą eucerin vaikišką pienelį. Sau visada šios firmos naudojau, tik aliejinį, dabar pirkau ir vaikui. Vakar visą dieną prabuvom mieste, tai teko pirkti ir tepti, kad nenudegtų

4. 2019.05.19 19:11 (prieš 1 mėn.)

Mamos gal kas esat susidūrę su nepaaiškinamais kūdikių isterijos priepuoliais kai nei iš šio nei to pradeda verkt iki dusimo ir niekaip neįmanoma nuramint?🤔Jau antrą kartą taip ištinka mano paną auto kėdutėj grįžinėjant po ilgesnės kelionės-neįsivaizduoju nuo ko🤔

5. 2019.05.19 20:02 (prieš 1 mėn.)

jurmarta parašė:
    Mamos gal kas esat susidūrę su nepaaiškinamais kūdikių isterijos priepuoliais kai nei iš šio nei to pradeda verkt iki dusimo ir niekaip neįmanoma nuramint?🤔Jau antr…

Manau per daug ispudziu. Ir daug reikia "apdorot" info. Jei l.neramu prasyciau siuntimo pas neurologa.
    Kita vertus variantai: karsta, spaudzia, skauda, pavargo. Gal pakeitet ka? Kede? Mhz..
    As isitaisiau iklota i kede tai dbr neprakaituoja nors. Ilgesnej kelionej jei pabudus po miego l.isiverkia- stojam. Keiciam pampsrsa pirmiausia. Tada vandenns siulom. Tada (*) as dar. Nu .

3
  6. 2019.05.19 20:28 (prieš 1 mėn.)

Linksmosiospedutes parašė:
    Manau per daug ispudziu. Ir daug reikia "apdorot" info. Jei l.neramu prasyciau siuntimo pas neurologa.

O koks įdėklas? 🤔 Šiandien keliavom užmigo ir šlapia galvytė kur lietės 🤨

Linksmosiospedutes parašė:
    As laikau pavesy... gal reik kazkuo tept?..

Ant saulės mes irgi nelaikom stengiuos kad visad pavėsis būtų, bet šiandien buvom pas senelius, kiemas didelis vaikas eina viską tyrinėja tai natūralu kad tik pavėsį nesėdės, o visą dieną šiandien lauke ir prabuvom 🤔

7. 2019.05.19 20:34 (prieš 1 mėn.)

Ar Jūsų mažyliai prakaituoja? Aš imu nerimauti dėl savo mažiaus. Kai intensyviai žinda visa galvytė būna šlapia. Mašinoje, kelionės metu irgi. Taip, suprantu kad jau vasara, šilta, bet nesuprantu ar čia dėl to, ar jau reik eit pas gydytoją

8. 2019.05.19 20:40 (prieš 1 mėn.)

jurmarta parašė:
    Mamos gal kas esat susidūrę su nepaaiškinamais kūdikių isterijos priepuoliais kai nei iš šio nei to pradeda verkt iki dusimo ir niekaip neįmanoma nuramint?🤔Jau antr…

Mums taip yra buvę du kartus, ir kaip tyčia viena su ja važiavau. Tik sustojus kieme, paėmus ant ranku, pamaitinu, nurimo

9. 2019.05.19 21:26 (prieš 1 mėn.)

fantik parašė:
    Del trinio spalvos nesutikciau. Uosvis augina vistas tik ant grudu, zoles, vandens, be jokio cheminio pasaro, tai trinio spalva retai buna ryskiai oranzine, o is pa…

Nežinau, mano uošviai augina laisvėje, t.y. dieną jos ganosi aptvertoje teritorijoje, lesa žoles, sliekus, ką randa pievoje, papildomai gauna žalumynų, mėsos, pagrindas grūdai, taip pat jokios chemijos ir tryniai ryškūs, oranžiniai, skonis kiaušinių irgi nesulyginamas su parduotuvinių. 🤷‍♀️

laimes_kukuliukas parašė:
    Ar Jūsų mažyliai prakaituoja? Aš imu nerimauti dėl savo mažiaus. Kai intensyviai žinda visa galvytė būna šlapia. Mašinoje, kelionės metu irgi. Taip, suprantu kad ja…

Visiškai normalu, žįsti vaikams yra intensyvus darbas, tai ne tas pats, kaip čiulpi iš lengvai bėgančio buteliuko. Maniškė nuo gimimo suprakaituoja žįsdama visada. O dabar dar ir orai prisideda karšti.

10. 2019.05.19 21:29 (prieš 1 mėn.)

laimes_kukuliukas parašė:
    Ar Jūsų mažyliai prakaituoja? Aš imu nerimauti dėl savo mažiaus. Kai intensyviai žinda visa galvytė būna šlapia. Mašinoje, kelionės metu irgi. Taip, suprantu kad ja…

Mano vaikas irgi labai prakaituoja, galvytė ir pagalvė šlapios po miego būna, nors miega tik su bodziuku ploname miegmaišyje, arba išvis per pieu miegeli tik pleduku lengvai apklotas, net plaukuciai visad nuo drėgmės pasibanguoja.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
10,00 €
86 | 15-24 mėn.
3,00 €
3 - 6 mėn. | 43,0 cm