Liolik123 parašė:
Kai vyresni sirgo, sakydavo, kad iki metų persirgus visavertis imunitetas nesusiformuoja. Kaip yra iš tikrųjų, nežinau, skambtelkit gal savo gydytojai 🤔
Reik turbūt pasiskambint, nesinori vaiko veltui sargdint, jei imunitetas nesusidaro..🙄
fantik parašė:
Kiek laiko planuojate zindyti? As kuri laika bandziau duoti misinio pries miega, tikejausi, kad vaikas ilgiau ismiegos, nes keliasi valgyti/ciulpti kruti kas 1-1,5 …
Jūs nesate soskė..🤦♀️ kas pirmiau kaži atsirado žindukai ar motinos krūtis? Tai tik eigoje buvo išrasta, kaip pakaitalas, kad mamoms būtų lengviau, lygiai taip pat kaip vaikštynės, šokliukai ir visi kiti palengvinantys mūsų gyvenimą pakaitalai. Dabar toks periodas, kai kūdikiui reikia nusiraminimo, artumo, mamos širdies plakimo, žindymas nėra tik maistas. Ir taip, mišiniai nėra blogis, bet man keista, kai kalba pasisuka apie maisto produktų pirkimą ar auto kėdutes, visos negaili pinigų ir renkasi ekologiją, saugumą ir aukščiausios kokybės produktus, tačiau dažna nevertina to, kad gamta mums davė galimybę savo vaikus maitinti pačioms, unikaliu pienu, kuris prisitaiko pagal kiekvieno vaiko individualų poreikį. Be jokių pridėtinių cukrų, E ir palmių aliejų. Pridedu straipsnį, kuriame gausu argumentų, kodėl verta šį išties, labai trumpą, laikotarpį žindyti vaiką pradzia.org/ilgalaikis-zindymas-mitai-ir-tiesa/ o klausyti patarimų iš moterų, kurios savo kūdikių nemaitino, na nežinau, man būtų keista.