2019 m. Gruodžio mamytės ❤️

Komentuoti
  1. Turtelis 2 m. 5 mėn.
    Gyvenimo džiaugsmelis 6 m. 11 mėn.

2019.03.21 22:32 (prieš 2 mėn.)

Mamytės, kurios laukiate savo mažylių gruodžio mėnesį, prašome prisijungti į diskusiją!😊

2019 m. Gruodžio mamytės ❤️ (Archyvas iki 2019.06.09)

2. 2019.06.09 11:26 (prieš 1 sav.)

megstusurelius parašė:
    Man irgi! Taip gera 😁 kad ir kaip savanaudiskai gali skambeti, jauciuosi lyg atgavus savo ankstesni kuna ir busena, taip smagu! Bet aisku, be proto laukiam vaikelio…

Ačiū vyras tai šoke nuo mano vėmimu, urzgė pasidariau o jis nori tik padėti😋

3. 2019.06.09 11:28 (prieš 1 sav.)

JOLANTELLE parašė:
    Ačiū vyras tai šoke nuo mano vėmimu, urzgė pasidariau o jis nori tik padėti😋

Tai cia norek nenorejes padet, nebe vyro valioje hormonu selsmas ir pokyciai organizme 😁 svarbu leistu pakankamai pailseti ir butu pakantus, daugiau nieko is saviskio neprasiau 🙂 ir labai dziaugiuosi, kad toks supratingas, geresnio partnerio net neisivaizduociau 😊😊

4. 2019.06.09 11:30 (prieš 1 sav.)

megstusurelius parašė:
    Tai cia norek nenorejes padet, nebe vyro valioje hormonu selsmas ir pokyciai organizme 😁 svarbu leistu pakankamai pailseti ir butu pakantus, daugiau nieko is savisk…

Maniškis irgi pakantus, aš tik murmu ir viskas negerai, o jis tiesiog kad viskas ok tik gerin

5. 2019.06.09 11:59 (prieš 1 sav.)

Žinokit dėl skausmo, sėdžiu darbe ir verkiu iš skausmo, arba iš nerimo, nežinau, ir pilvą ir galvą skauda. Jei į santariškių akušerijos priimamajį važiuočiau kažin ar priimtu mane šiandien apžiūrėt ten kažkas? Nu neramu nors tu ką... Pastovios ginekologės dar neturiu, kad pasiskambint...

6. 2019.06.09 12:03 (prieš 1 sav.)

domaram parašė:
    Žinokit dėl skausmo, sėdžiu darbe ir verkiu iš skausmo, arba iš nerimo, nežinau, ir pilvą ir galvą skauda. Jei į santariškių akušerijos priimamajį važiuočiau kažin …

Asmeniskai nesusiduriau, bet apie santariskes nlb geri atsiliepimai jai nuvaziuoja extra, nzn gal kitokiu nuomoniu yra, as is savo aplinkos zinau. Jus nesciosios knygele jau turite? Galit it i antakalni ar viln gimdymo namus. Gal pakomentuos daugiau kas susidure su extra pagalba?

7. 2019.06.09 12:05 (prieš 1 sav.)

Man 5dieni neramu buvo nes pozymiai dingo, paskambinau i antakalni tai nuramino ir sako kad jei vis dar bus neramu galit atvaziuot bet kada, bet paklause ar turiu nesciosios knygele

8. 2019.06.09 12:08 (prieš 1 sav.)

Aš du kartus esu važiavus savaitgalį į gimdymo namus, terminas buvo žymiai mažesnis ir priėmė, apžiūrėjo, net siūlė gult pas juos kuriam laikui, jei neramu. Čia skaičiau, kad ne su visomis maloniai bendravo ten, pati su tuo nesusidūriau, tai rekomenduoju ten 🙂

1
  9. 2019.06.09 12:09 (prieš 1 sav.)

Sveikos. Ar galite mane pridėti į facebook gruodinukų grupę? [email protected]

10. 2019.06.09 12:10 (prieš 1 sav.)

domaram parašė:
    Žinokit dėl skausmo, sėdžiu darbe ir verkiu iš skausmo, arba iš nerimo, nežinau, ir pilvą ir galvą skauda. Jei į santariškių akušerijos priimamajį važiuočiau kažin …

Vaziuokit i Santariskiu skubia pagalba

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras