2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

Komentuoti
  1. 2019.05.17 11:44 (prieš 3 d.)

Aš buvau Avent kursuose su Natalija tai man labai patiko, taip norėtusi su ja daugiau pabendraut ir matosi kad daug žino ir laiko pritrūko. Šiaip visais patarimais galima rast youtube pamokeles tik aišku ne mūsų kalba bet kažkiek pasimokinti manau verta. Stengsiuosi maitinti pati kiek tik eis, bet labai bijau istikro kad nebus to pieno nes su krutine isvis jokiu pokyciu nei padidejo nei sujautrejo zodziu nieko. Bet dar pora meneseliu tai tikiuos viskas bus gerai.

2. 7 m. 8 mėn.

2019.05.17 11:45 (prieš 3 d.)

G-mania parašė:
    nors as esu uz zindyma, bet esu labai tolerantiska siuo klausymu manau pienukas taps geriausias dalykas, ka gali suteikt mama, tai kuria labai tvirta rysi tarp m…

Apie čiulptukus iš savo patirties ir pasisakysiu.
    Buvau prieš juos kategiriška, neduoti. Tačiau po to pasigailėjau. Kai mažiukei suėjo 4 mėn atrado savo dešinės rankos du pirštukus. Ir kiek bandžiau atpratinti duoti soske. Veltui.. ir iki pat 3 metų vargau. O atpratinau ją psichologiniu būdu. Nebedrauzdavau, o sakydavau ar norėsi torto per savo gimtadienį? (2 savaitės buvo likusios). Sako noriu, tai sakau ištrauk pirštelius, ir ištraukdavo. Vėl užmatydavau, kad pirštai burnoje, sakau torto nori, ir iškart ištraukdavo pirštelius. ( aš jai saldumynu neduodavau, tik per sventes paragaudavo. Tad ji laukė savo gimtadienio torto). O jei sakydavau ištrauk pirštus iš burnos, tai dar stipriau prisisiurbdavo, kad negalėčiau iš burnytės ištraukti 😊.
    Tad su antru vaiku čiulptukui kategoriška nebusiu, iškart pratinsiu 🙂

3. 2019.05.17 11:46 (prieš 3 d.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    gal kas gali primint tas naujas gliukozes normas?? su pirmu buvo 5,01, su antru 6,01 o trecio nzn bet manau kad irgi neaukstas...

Cia mano skaiciukai kairej,o rekomenduojamos normos desnej pusej,bent jau pas mane poliklinikoj

1
  4. 2019.05.17 11:47 (prieš 3 d.)

NikaN parašė:
    O kiek ju duoda?

Kiek reik,net iš kart aprengia vaikutį nebent išreiškia nora rengti savais rūbais,pilna švariu rūbelių,net ir į namus gali išvykti su ligoninės rūbeliais ir apklotukais jei tik nori,nebūtina ruoštis savo tašės viską suteikia ko gali prireikti po gimdymo

5. 2019.05.17 11:51 (prieš 3 d.)

Vigeri parašė:
    Aš jau užsirezervavau bibliotekoje knygą Vitkausko apie žindymą...pirmagimę labai trumpai žindžiau,paskui nusitraukinėjau,taip ir dingo pienelis. Ji gimė maža,netur…

maniskis dar dabar verkia be asaru bet as prisimenu ir save, kai as vaidindavau, dar akis seilem patepdavau, kad tik akys slapios butu

3
  6. 2019.05.17 11:52 (prieš 3 d.)

As maitinau ir laaaabai tikiuosi, kad ir ši mazyli pati maitinsiu. Labai noriu ir kitu minciu neisileidziu. Žindymas-labai didele mamos psichologija ir nusiteikimas.
    Čiulptuka prdzioje net neeme, bet kai buvo maziukei kokie 5-6 men kazkaip idaviau, nes ji čiulpdavo du savo pirstus nusiraminimui, o atejo salteanis metas, pirstukus reikedavo jau paslepti. Bet su atpratinimu nebuvo visai bedu. Paciulpdavo ji nepastoviai, priesmiegeli, diena isvis nereikedavo. 1.5 metuku jau buvo be tiūtės 😊 kazkaip apskritaisu dukra problemu nebuvo ir nera. Kaku i pampersa pradejo nedaryti nuo 13 men., o visai nuemiau 18 men. Dabar su vyru kalbam, gims berniukas, tai atsiimsiu, sako antri vaikai kitokie buna 😄🙈🤷‍♀️

7. 2019.05.17 11:55 (prieš 3 d.)

Amir parašė:
    Apie čiulptukus iš savo patirties ir pasisakysiu.
    Buvau prieš juos kategiriška, neduoti. Tačiau po to pasigailėjau. Kai mažiukei suė…

as prisimenu kai pirma karta vedziau vaika pas dantiste, buvo gal siektiek daugiau nei puses metu (mes lankomes kas pusmeti), tai ji paklause ar vaikas naudoja ciulptuka, sakau ne, sako o pirstuko neciulpia, sakau irgi ne. bet sake jei tik pastebeciau kad pradeda pirstuka ciulpt butinai kist ciulptuka, nes nuo ciulptuko pakankamai lengva atpratinti, o va nuo nykscio sudetinga, yra vaiku kurie iki paauglystes ar dar net ilgiau ciulpa, defornuojas ne tik sakantis, priekiniai dantukai atsikisa, bet ir pats pirstas deformuojas.

8. Gabija 8 m. 3 mėn.
    Austėja 9 m. 5 mėn.

2019.05.17 11:56 (prieš 3 d.)

G-mania parašė:
    nors as esu uz zindyma, bet esu labai tolerantiska siuo klausymu manau pienukas taps geriausias dalykas, ka gali suteikt mama, tai kuria labai tvirta rysi tarp m…

As abi savo labai mazai maitinau viena nepilnai pora menesiu ir kita, tada gyditoja liepe duot misini nelaikyt vaiko alkano nes pas mane matomai pieno nera, abi uzaugo ant misinio bet tuo metu atrodo ir tos informacijos mazai buvo apie zindymus... Dabar fb esu zindymo grupei 3 zadu stengtis maitint ilgiau, bet va paskaiciau kad jus irgi ilgai savo mazyli maitinot ir davinejot ciulptuka. Kadangi esu del zindymo tikrai nepatyrus o ten pasiskaicius labai mamos kategoriskos pries tuos ciulptukus, ar naudojant ciulptuka jusu vaikiukas ir toliau noriai imdavo kruti?

9. 2019.05.17 11:56 (prieš 3 d.)

Milkintaite.ka parašė:
    Aš buvau Avent kursuose su Natalija tai man labai patiko, taip norėtusi su ja daugiau pabendraut ir matosi kad daug žino ir laiko pritrūko. Šiaip visais patarimais …

Tikrai pieno turesit! Visos turi! Kitaip negalvokit 😉 o pieno turejomas nepriklauso nuo krutines dydzio ar didele ar maža, joje pieno yra 🤗

1
  10. 2019.05.17 12:01 (prieš 3 d.)

NikaN parašė:
    Tikrai pieno turesit! Visos turi! Kitaip negalvokit 😉 o pieno turejomas nepriklauso nuo krutines dydzio ar didele ar maža, joje pieno yra 🤗

Ne visos turi pieno,tai jau yra netiesa.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras