Amanda parašė:
Tos kurios pagimdėt, klausimas:
Ar užteko poko pačioms pampersų (10vnt) po gimdymo?
Man liko 1vnt. veliau naudojau paketus. Man asmeniškai paketai daug labiau patiko
Mes ilgokai gulejom. Turejau huggies gal 50vnt paką, tai visą sunaudojom ir teko praimt gautą ligoninej. Na bet mes buvom 6d
aš grubiai skaičiuoju, kad reiks 10vnt dienai









