Shakira parašė:
o man per visa nestuma buvo dinges tas noras valgyti saldumynus.bet dabar vel sugryzoskanauju kasdien... o dar blogai tas jog mano vyras saldainiu sokoladu smalizius...prisiperka daugiau nei rimto maisto, tj pastoviai stalas apkrautas buna
neisivaizduoju kaip reiks susiimti
![]()
![]()
O aš pirmo nėštumo metu negalėjau be saldumynų
, tik arbatą geriu ir skanėstas būtinai turi būti šalia, viską valgiau, visus tortus, pyragus, pyragaičius, bandeles ir t.t.







