Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. 2019.06.12 22:48 (prieš 1 sav.)

Ghostflower parašė:
    nepagalvojai jog pvz zmones skirtingi ir vieni pisasi arba kitaip tratinas, o kiti svelnus ir mylisi? t.y. nu dar karta, ne pagal pavadinima sprest kiek zmogus isma…

Kas kalba apie tiesmukiškumus?Klabama apie tai jog sekas tai yra lytinis aktas,vyro turtas yra sperma,niekas juk nesako apie pisimasi ar tratinimasi.

2. 2019.06.12 22:55 (prieš 1 sav.)

Juditel3 parašė:
    ROŽYTĘ?? Error error netaip linksnis panaudotas!!!!

Ir?Aš tai bent nevaidinu jog rašau teisingai ir prie kitų žmonių neprisipisinėju,tik tada parodau klaidas kai prisiknisa pire manęs,nes jei nori mokyti kita rašyti pats turi nedaryti klaidų.

3. 2019.06.12 22:56 (prieš 1 sav.)

Bianka parašė:
    ANATOMINIUS, genijau... 😅😅😅

Čia ne mano teisybė, lytiškumo pamokos mokykloje vyksta ne dėl mano norų ar jūsų nenoro😂

4. Berniukas 6 m. 5 mėn.
    Berniukas 8 m. 5 mėn.
    Berniukas 15 m.

2019.06.12 22:56 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Kas kalba apie tiesmukiškumus?Klabama apie tai jog sekas tai yra lytinis aktas,vyro turtas yra sperma,niekas juk nesako apie pisimasi ar tratinimasi.

Na gal joms ta sperma yra ant tiek svarbi ir brangi. Maža kas kokiom koduotem kalba. Dar myliukas nieko, esu girdėjus 'pagaliuko statymą' o žmonės suaugę ir universitetus baige paklausai ir tiek, juk ne pasaulio pabaiga.

1
  5. 2019.06.12 23:02 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:

o gal moteriai kuri retai mato furista vyra, jo sperma yra turtas 🤷

Lūšiukė parašė:
    Na gal joms ta sperma yra ant tiek svarbi ir brangi. Maža kas kokiom koduotem kalba. Dar myliukas nieko, esu girdėjus 'pagaliuko statymą' o žmonės suaugę ir uni…

tiesiog tokio siauro mastymo ir tt kad ka cia jai beaiskint 🤦🤷

1
  6. 2019.06.13 00:08 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Ir?Aš tai bent nevaidinu jog rašau teisingai ir prie kitų žmonių neprisipisinėju,tik tada parodau klaidas kai prisiknisa pire manęs,nes jei nori mokyti kita rašyti …

Tai as del to ir parasiau kad Jus prisipisinejat prie zodziu

7. 2019.06.13 01:03 (prieš 1 sav.)

Kas tau negerai Vabaliuk? Kas nutiko tavo gyvenime kad vel cia pestis pradejai? Taip graziai buvai nutilus atejai vel pasikumsciuot cia. Puikiai zinai kad taves cia nemegsta, puikiai zinai kad pasisakiusi cia pries daugumos nuomone sulauksi daugiau demesio nei kitos. Tai kam tau tai? Kam visas sitas sarsalas? Gyvenime kazkas einasi ne pagal plana? Atejai pykcio isliet? Zinok nepades, nepadeda pykti, padeda susitaikyti.
    Visos diskusijos vyksta kaip diskusijos, pasipyksta pasidrasko moterys cia neblogai bet ir sustoja laiku, kai issisiame diskusija. Nu o tu Vabaliuk varai iki tokiu nieku kur bandai kabinetis prie atskiro zodzio.. Kur tik tu isikisi teb diskusija baigta, kazkoks sarsalynas, tas pats per ta pati apie nieka.
    Klausimas tau: ar tu copy paste naudoji ar ta pati rasineji vis per nauja? Neatsibosta?
    Pease ;)

7
  8. 2019.06.13 01:38 (prieš 1 sav.)

Gandriene parašė:
    Kas tau negerai Vabaliuk? Kas nutiko tavo gyvenime kad vel cia pestis pradejai? Taip graziai buvai nutilus atejai vel pasikumsciuot cia. Puikiai zinai kad taves …

Man neidomu ką galvoja moterys apie mane,aš turiu nuomuone ir ją ginu jei nepatinka tai jų problema ne mano,visada gali mano pasisakymus apeiti ir nieko neatrašyti pasirinkimą turi,jis gal manote jog aš čia įšsilieju savo pikti tai man atrodo jog jus ta darote nes aš visai nesipikstu tik savo nuomone išsakau ir man nesvarbu jei kam ji nepatinka,aš dėl keliu vištų savo nuomuonės nekeisiu kai dauguma atveju esu teisi,ir nesvarbu jog būsiu viena kuri turės kitokia nuomuone aš niekada nesitaikiau gyvenime prie nieko,ir už tai esu laiminga jog turiu stipru stuburą su tvirta nuomuone.Gyvenime aš esu laiminga,turiu viską ką noriu:)Tik man čia smagu erzinti moteris kurios galvoja jog mane įžeidinėja jog juokiasi iš manęs,bet viskas yra atvirkščiai aš cia kiekviena diena stebiuosi kiek kaviliu aplink mus gyvena,žinoma yra viena kita su kuria idomu pasiginčyti nes pateikia stiprius argumentus man ir priverčia pagalvoti ar net pasidomėti,bet vienetai,o kitos tai kaip avys prieš mane,bet pačios nežino dėl ko jos prieš mane,nes savo nuomonės neturi svarbu tik tiek jog pritamoa prie daugumos ir jau jos jaučiaisi geriau.

1 3
  9. 2019.06.13 05:45 (prieš 1 sav.)

Vabaliuk, teisybès dėlei, kadangi vyrišką organą vadini peniu (lotyniškai), tai ir produktą, kuris iš jo išteka, vadink semen , taip pat lotyniškai, ne sperma, ne sėkla. Arba jei viską lietuviškai, tai tada ne jokiu peniu, o tiesiog varpa

6
  10. 4 mėn. 3 sav.
    Smalsutė 2 m. 10 mėn.

2019.06.13 07:15 (prieš 1 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Man neidomu ką galvoja moterys apie mane,aš turiu nuomuone ir ją ginu jei nepatinka tai jų problema ne mano,visada gali mano pasisakymus apeiti ir nieko neatrašyti…

Rašosi "nuomonė", ne "nuomuone", tundra tu. Šitam tavo ilgaaaam sakiny - 38 klaidos (priskaičiuojant skyrybą). Bet gal dar keletą būsiu praleidus. Bet nu labiausiai erzina tai būtent "nuomuone". Jau tiek kartų buvai pataisyta, bet niekaip tau nedašyla. Neišprusėlė - kaip reta.

7
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
180,00 €
10,00 €
370,00 €
38 | 10 | S
6,00 €
18 | 10,9 cm