Būsto paskola + renovacija= ???

Komentuoti
 1. 2016.12.22 10:33 (prieš 2 m.)

  Sveiki visi,

  Kažkaip pasidarė įdomus toks klausimas.
  Jeigu imi paskolą iš banko butui senos statybos daugiabučiame name pirkti, paskui tą daugiabutį namą renovuoja, ar bankas dar papildomai suteikia kreditą buto renovacijos išlaidų apmokėjimui? Jeigu nesuteikia, o savų pinigėlių nelabai pakanka, kas tuomet? Varžytinės... antstoliai...tfu tfu tfu...

 2. Domas 11 m. 2 mėn.

  2016.12.22 12:21 (prieš 2 m.)

  rūta-pinavija parašė:
  Sveiki visi,

  Kad dabar pagal tas programas kai daro tai žiūri tik mokesčių skolininkų, kad daug nebūtų name, aš turiu vartojamaja paskola ir mano pajamos oficialiai minimumas, bet dėl renovacijos viskas gerai

 3. Domas 9 m. 4 mėn.

  2016.12.22 12:22 (prieš 2 m.)

  rūta-pinavija parašė:
  Sveiki visi,

  Čia visiškai atskiros "operos". Namas renovuojamas iš sukauptų lėšų ir paskolų NAMUI, o ne jums asmeniškai suteiktų paskolų. Jei tą butą parduotumėte, pareiga mokėti už renovavimo paskolas (ar kaupti lėšas) tektų naujam sąvininkui (paskolą už SAVO butą turėtumėte grąžinti jūs pati).

  Iš esmės, renovacijos tikslas - sumažinti šildymo mokesčius, tad bent jau teoriniame lygmenyje, jūsų įmokos turėtų arba sumažėti, arba nepasikeisti, pasikeis tik už ką mokate, pvz. iki renovacijos mokėjote 50 EUR/ mėn. už šildymą, tai po renovacijos mokėsite 30 EUR už šildymą + 20 EUR už paskolos renovacijai įmoką.

 4. 2016.12.22 14:30 (prieš 2 m.)

  Mano mama turi butą, nuosavą, ir sugalvojo visi kaimynai, kad reikia renovuoti, nes visi aplinkui renovuojasi. Ir ką, kiekvieną mėn ateina paskolos įmoka už renovaciją 50eurų, o už buto šildymą nieko nemažiau. Ji labai piktinasi, guodžia tik tai, jog ankščiau "pūsdavo šaltis" per sienas ir visad būdavo šalta namie, o dabar gyvena šiltai. O už šildymą žiūrėjo praeito mėn sąskaitas, kad gavo tiek pat, nei pernai, berods 5eur mažiau tik. ? tik va pliusas, kad tikrai daug šilčiau namie.
  Ai o paskolą tau tiesiog atsiunčia iš banko laišką, kiek paimta iš viso tavo vardu ir visų įmokų dydi tarkim tam 20imčiai metų. Nereik jokio sutikimo tavo, nežiūri ar tu žmogus kuriam apskritai paskolos geriau neduoti nes tarkim ir taip sėdi antstoliuose, ar esi turtingas. Ateina lapas su suma tavo adresu ir viskas. Bent jau mum taip buvo. Esmė, kad kai eini balsuoti uż renovaciją ar prieš, tai jei dauguma nutaria už, tavo žodis negalioja, ir nesvarbu, kad tu nesutinki, kaip ir jau minėjau tau ateis laiškas su suma.

 5. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.12.23 07:52 (prieš 2 m.)

  Uoga
  pvz. iki renovacijos mokėjote 50 EUR/ mėn. už šildymą, tai po renovacijos mokėsite 30 EUR už šildymą + 20 EUR už paskolos renovacijai įmoką.

  Kur čia taip pigiai ? pas mum, šildymas 120 € + renovacija 87€ + komunaliniai + paskola . Ir bankrotas

 6. Domas 11 m. 2 mėn.

  2016.12.23 08:22 (prieš 2 m.)

  Rutuli parašė:
  Kur čia taip pigiai ? pas mum, šildymas 120 € + renovacija 87€ + komunaliniai + paskola . Ir bankrotas

  Kaina priklauso kiek daro, pvz žinau kur namas net saulės kolektorius dėjo ir moka apie 100, ir kita variantą kur tik stogą keitė ir sienas siltino ir moka apie 30, pas mus name darys renovacija, kol kas planuoja elektra naujai įvesti iki skaitliuku, visą vamzdyną ir pan, bet jei žmonėms pasirodys suma per didelė gali atsisakyti kažko

 7. Domas 9 m. 4 mėn.

  2016.12.23 15:02 (prieš 2 m.)

  Rutuli parašė:
  Kur čia taip pigiai ? pas mum, šildymas 120 € + renovacija 87€ + komunaliniai + paskola . Ir bankrotas

  Jūsų buto plotas gal didelis, jei 120 EUR už šildymą?

  Aš savo skaičius kaip pavyzdį pateikiau, bet mano mamos bute (apie 50 m2) lapkričio šildymas - 76 EUR, pernai buvo 72 EUR, bet jei gerai pamenu, pernai lapkritis buvo šiltesnis. Šių metų spalio sąskaita buvo 52 EUR (5 EUR mažesnė, nei 2015 m.). Žodžiu, bus galima po ilgesnio periodo įvertinti efektą.

  Renovaciją jie daro etapais - pvz pirmu etapu pakeitė laiptinių langus ir duris, viską padarė iš sukauptų lėšų (kur kas mėnesį moka), todėl už renovaciją dabar nieko nemoka. Laiptinėse tai faktas yra šilčiau ir tvarkingiau atrodo, nebėra skersvėjų, butuose, manau, irgi šiek tiek šilčiau, nors ir anksčiau labai blogai nebuvo.

  Dėl renovacijos darbų, reikia labai žiūrėti sąmatas ir apsispręsti, kokie yra tikslai, ir kokie darbai padėtų tuos tikslus pasiekti. Jei tikslas yra šildymo kaštų mažinimas, laiptinių perdažymas nepadės (bet tas grožis aišku, kad kainuos).

 8. 2016.12.23 23:23 (prieš 2 m.)

  Pirkome butą su jau esamą renovacija, puse buvo sumokėta. Klausėm kaip kas, jokių išlygų tokiais atvejais nėra. Bet labai džiaugiamės už renovacija 16e,uz šildymą, karsta vandenį ir gyvatuką dabar atėjo 35e o šalčiausia mėnesį 50-60e būna, kambariuose šilta o radiatoriai nėra tokie super karšti

 9. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.12.24 12:10 (prieš 2 m.)

  Uoga parašė:
  Jūsų buto plotas gal didelis, jei 120 EUR už šildymą?

  Taip plotas yra. 70 kv. Bet vistiek žiauru, kai reikia dar plius už renovaciją 87 € mokėt.
  Darė pilną renovaciją. Visą elektros instaliaciją , visus vamzdynus, žodžiu , viską, tik sienų nekeitė tik pamanu dar litais buvo apskaičiuota ant mūsų buto 30 tūkst.litų

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras