Skiepai: už ir prieš?

Komentuoti
  1. 2018.12.20 23:27 (prieš 2 mėn.)

Del rizikos grupes, tai nesu narkomane ar turejau n partneriu ar dar ko 😂
    Zadejau zut but pasidaryt tyrima, nu nes ka gali zinot, ne visada saugus santykiai budavo, o ir del nesterelizuotu manikiuro irankiu ar net ligonines prigazdine... jau kaip ir laikas tiksi, galiu pagimdyt bet kada, o tyrimo nespeju pasidaryt. Del to ir galvoju kokios pasekmes gali buti...
    Jei neinfektuota tai viskas ok, o jei esu? Ar uzkretusi vaika paskiepijus imanoma apsaugot kai jokia vakcina 100% apsaugos nesuteikia? Cia gal pati sau ir atsakiau i klausima...bet idomi kitu nuomone tvirtesniam apsisprendimui 🙂

2. 2018.12.21 00:57 (prieš 2 mėn.)

fanvald parašė:
    Del rizikos grupes, tai nesu narkomane ar turejau n partneriu ar dar ko 😂
    Zadejau zut but pasidaryt tyrima, nu nes ka gali zinot, ne visada saugus santykiai…

HB vakcinos efektyvumas apsaugant naujagimį, jei motina infekuota, yra 75%. Todėl žinant, kad motina nešioja HB, vakcina turėtų būti derinama su HB imunoglobulinu (pasyvus imunitetas), taip pasiekiant 95% efektyvumą. Bet nežinau, ar Lietuvoje taikomi šitie protokolai.

2
  3. 2018.12.21 10:11 (prieš 2 mėn.)

Aš pridavinėju kraujo kaip donorė, jį ištiria, tai tikrai neturiu jokių hepatitų ;)

4. 2018.12.21 11:01 (prieš 2 mėn.)

Boružėlytė parašė:
    Gvyenu Olandijoj. Nepriklausau rizikos grupei, tad man tyrimo pagal čia galiojančias taisykles nedarė. Tik gimęs nei vienas mano vaikas negavo hepB skiepo, pagal ol…

Labai idomu butu pamatyti Olandijos skiepu kalendorių. Gal kartais turit?

5. daktariukė 3 m. 6 mėn.
    programukas 6 m. 2 mėn.

2018.12.21 13:36 (prieš 2 mėn.)

Pupa01 parašė:
    Labai idomu butu pamatyti Olandijos skiepu kalendorių. Gal kartais turit?

Čia galit bet kurios Europos šalies kalendorių pažiūrėt: https://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/

1
  6. 2018.12.24 08:59 (prieš 1 mėn.)

Boružėlytė parašė:
    Čia galit bet kurios Europos šalies kalendorių pažiūrėt: https://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu/

O Aciu

7. 2019.01.12 18:16 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Rašau čia, nes nežinau, kurioj temoj ieškoti. Mamytės, kurios neskiepijo savo vaikų, gal galite patarti, kuriuose gimdymo namuose VIlniuje yra medikų, kurie nesipiktina vaiko neskiepijimu ir dėl to nekyla konfliktų? Būčiau dėkinga už jūsų patarimus ir asmeninę patirtį 🌷

8. 2019.01.12 18:29 (prieš 1 mėn.)

narciziska parašė:
    Sveikos. Rašau čia, nes nežinau, kurioj temoj ieškoti. Mamytės, kurios neskiepijo savo vaikų, gal galite patarti, kuriuose gimdymo namuose VIlniuje yra medikų, kuri…

Vaziuosiu gimdyti i vgn, galesiu veliau parasyti kaip reagavo i mano atsisakyma.

1
  9. 2019.01.12 18:33 (prieš 1 mėn.)

narciziska parašė:
    Sveikos. Rašau čia, nes nežinau, kurioj temoj ieškoti. Mamytės, kurios neskiepijo savo vaikų, gal galite patarti, kuriuose gimdymo namuose VIlniuje yra medikų, kuri…

Antakalnį gimdžiau du, prie manęs atsisakė dvi mamytės, jokių komentarų, pamokymų ar burbuliavimo šiuo klausimu iš daktarų neišgirdau😉

1
  10. Antroji meile 2 mėn. 3 sav.
    Pirmoji meile 3 m. 4 mėn.

2019.01.12 19:15 (prieš 1 mėn.)

narciziska parašė:

Santariskese, jokiu komentaru nesulaukiau:))

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras