1 metų vaikas naktį geria daug vandens

Komentuoti
  1. 2019.02.18 12:26 (prieš 5 mėn.)

Sveikos, mano sunus sulauke 1 metu ir misini pakeitem i paprasta piena, neturi jokiu alergiju ir geria labai skaniai, naktimis dar karta atsikelia pieno, bet dabar pradejau duoti tik vandeni, geria gerai bet labai daug po 210ml iskart . Nezinau ar taip turetu but, ar cia yra per daug? Bandziau duoti maziau bet jis supyksta ir pradeda verkti, nusiramina vel gaves buteliuka, kai jau nebenori gerti pats ji nustumia ir ramiai miega. Kiek jusu vaikai naktimis isgeria vandens?

2. Samanta 2 sav. 3 d.
    Edgaras 6 m. 9 mėn.

2019.02.18 13:12 (prieš 5 mėn.)

GretaSt parašė:
    Sveikos, mano sunus sulauke 1 metu ir misini pakeitem i paprasta piena, neturi jokiu alergiju ir geria labai skaniai, naktimis dar karta atsikelia pieno, bet dabar …

Miniškis ir dabar kartais atsikelia atsigert vandens, o kai mažas buvo tai kasnakti gerdavo vandenį. Kažkaip net nepagalvojau ar čia kažkas gali būti negerai. Dabar prieš miega visa stiklinė vandens išgeria.

1
  3. 2019.02.18 13:42 (prieš 5 mėn.)

Geria gausiai ir dažnai. Būna naktu, kad isgeria visa buteliuka 260ml ir kita pradedam. Buna naktu kad isgeria maziau nei puse buteliuko. Is vienos puses turiu sioki toki nerima, is kitos puses manyciau kad tai gali buti susije ir su dantuku dygimu.

4. Domas 11 m. 4 mėn.

2019.02.18 14:03 (prieš 5 mėn.)

GretaSt parašė:
    Sveikos, mano sunus sulauke 1 metu ir misini pakeitem i paprasta piena, neturi jokiu alergiju ir geria labai skaniai, naktimis dar karta atsikelia pieno, bet dabar …

Mano iš buteliuko tai ar pm gėrė ar vandenį tokiais pat kiekiais, bet kai pradėjau naktį duoti gertuvę tai naktį prabunda kai iš tikro nori gerti ir atsigeria kelis gurkšnius,bet retai. Tai manau čia dėl pačio buteliuko labiau nei troškulys, bandykit ir jūs pakeisti

5. 2019.02.18 15:28 (prieš 5 mėn.)

Cukrus nepadidėjęs?

6. 2019.02.18 15:32 (prieš 5 mėn.)

O dienos metu kiek išgeria vandenuko? Nes mano mažylis negeria visiškai, niekaip neikisi. Tai naktį išgeria apie 200 ml PM ir 170 arbatytes. Ir prieš miegą 200 ml PM.ar verta sunerimti?

7. 2019.02.18 15:35 (prieš 5 mėn.)

GretaSt parašė:

Na mums nepilni 1,5. Gertuvele per nakti isgeria 300ml. Per karta neisgeria daug. Bet jusiskis gal diena maziau isgeria vandenuko, nakti kompensuoja ta trukuma. As manyciau vaikutis isgeria kiek jam reikia, organizmas reikalauja skysciu ir tiek, suprasciau gurksniuka tik isgertu tai ale nusiraminimui, o cia jau toks kiekis troskuliui numalsint 🙂 600-1,00 mazdaug isgeria tokie maziukai, yra normalu 🙂

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras