almile parašė:
as ir pas Rimsiene lankausi. tai siandien tiek pradziugino, ilgai ziurejo i mano mazyli ir tikrai tikrai sake berniukas, labai gerai viskas matosi![]()
Heh, bernužėliai valdo
Mes su vyru darėmės fotosesiją praeitą savaitę, tai taip sutapo, kad jis su mėlynu vestuviniu kostiumu, aš su mėlyna suknele, aplinkiniai vis pastabas meta - sako, turbūt bus berniukas - tokie mėlyni abu
Nors tikrai sutapimas, tiesiog daug pas mus jūros spalvos rūbų







