2015 m. RUGSĖJINUKŲ mamytės :) (Archyvas iki 2016.10.18)

1. Sūnelis 3 m. 5 mėn.
    Sūnelis 6 m. 3 mėn.

2016.03.16 17:49 (prieš 2 m.)

sveikos mamytes, neturiu laiko sekti visu naujienu KOKIA GRUDU KOSE pirmiausia pradejote duoti?
    zinau,kad reiktu pradedi nuo ryziu, kukuruzu. bet tokios be pieno milteliu nerandu, tik Mamuko ryziu radau. anksciau buvo Bebi be pieno ryziu dribsniu, dabar nerandu.
    padekite, palengvinsit paieskas

2. Elinga 11 m. 8 mėn.

2016.03.16 17:52 (prieš 2 m.)

eleonorai123 parašė:
    O kažin, mano vienintelės vaikas ilgiausio miego dieną eina ~15val? ryte 30-60min, apie 12val - 30-60 min, o nuo 15val jei dieną du miegus miegojo po pusvalandį, tai deda kokias 2,5-3 val miego! Ir kas kvailiausia, atsikėlus pabūna valandėlę ar pusantros, ir tada jau metas naktiniam miegui. Na, aš kaip ir nesiskundžiu, nei man nei jam nemaišo. Bet įdomu ar čia pas mus vienus panašiai

Maniske pries kelias savaites irgi ejo ilgam miegeliui apie 15 val. O dabar pasislinko viskas i prieki, pabunda tarp 6- 7. Vienas miegas pusvalandi iki ilgojo ir pusvl po ilgojo miegelio o ilgas miegas trunka nuo 2 iki 5 val

3. Jonukas 3 m. 4 mėn.
    Emilija 5 m. 3 sav.
    Ricardas 7 m. 4 mėn.

2016.03.16 17:54 (prieš 2 m.)

gabij_a parašė:
    Mums gastroenterologas mp uzdraude naktimis. Ne del svorio... del tustinimosi problemu

O tai kas yra nesitustina?slyvu tyrele bandet?savo mityba irgi reikia pakoreguot?
    Kazkaip keistai man skamba nutraukt nakty. Juk nakty jam to pienelio reikia o ir pieno kiekis irgi nuo to priklauso. O tai kai neduok die baigsis pienas ka tada siulys misiny

1
  4. 18 m. 3 mėn.

2016.03.16 18:02 (prieš 2 m.)

Laimaaa parašė:
    O tai kas yra nesitustina?slyvu tyrele bandet?savo mityba irgi reikia pakoreguot?
    Kazkaip keistai man skamba nutraukt nakty. Juk nakty jam to pienelio reikia o ir p…

Viska bandem. Viduriukai nera uzkieteje, tiesiog pats nesitustina. Gastroenterologe iskart "nustate", kad del naktinio maitinimo... Sake pabandykit pati nakti karbonadus kas 2 val valgyti. Tik man kazkaip mp ir karbonadai nelabai lyginasi O ir staigai visiskai nutraukti zindyma nakti, mano supratimu, prasilenkia su logika Ryt vaziuojam privaciai pas kita gastroenterologa, norisi dar vienos nuomones

5
  5. Jonukas 3 m. 4 mėn.
    Emilija 5 m. 3 sav.
    Ricardas 7 m. 4 mėn.

2016.03.16 18:47 (prieš 2 m.)

gabij_a parašė:
    Viska bandem. Viduriukai nera uzkieteje, tiesiog pats nesitustina. Gastroenterologe iskart "nustate", kad del naktinio maitinimo... Sake pabandykit pati nakti karbo…

Nu rimtai man tas palyginimas irgi ydomus gerai kad vaziuojat pas kita,tik nesakykit kad liepe nutraukt maitinima. Ydomu ka sitas pasakys

6. 2016.03.16 19:36 (prieš 2 m.)

Manieji nakti jau nuo 6 sav nevalgo misinuko ir ismiega visą naktį, o dabar liko misinukas tik ryte ir prieš miegą su avižų koše

7. Paulina 3 m. 4 mėn.
    Goda 10 m. 9 mėn.

2016.03.16 19:39 (prieš 2 m.)

sveikos Kauno mamytes.... ar lankote su vaikuciais koki baseina. jei taip tai koki, papasakokite. parekomenduokite

8. 2016.03.16 19:44 (prieš 2 m.)

eleonorai123 parašė:
    O kažin, mano vienintelės vaikas ilgiausio miego dieną eina ~15val? ryte 30-60min, apie 12val - 30-60 min, o nuo 15val jei dieną du miegus miegojo po pusvalandį,…

maniškė panašiai, nuo 14-15 val miega, bet man tinka tokiu laiku į lauką eiti. Bet aš iki pietų vargstu, užmigdyt negaliu. maksimum, tai gultuke kokiam pusvalandžiui nulūžta....

9. 2016.03.16 19:57 (prieš 2 m.)

As net nezinau kas yra diena pamiega po desim min nakti pabunda kokius keturis kartus net nezinau kas yra ar skauda jam ka ar kas...

10. 2016.03.16 20:33 (prieš 2 m.)

Mamytes pagelbekit,ka daryti kad vaikutis valgytu kruopu kosytes ,gal skaninant su kazkuo? Darzoves valgo gerai,o grudu verdu mamuko,pelu misinuko,bet raukos,spjauna atgal

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.