2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.23 18:01 (prieš 4 sav.)

Gardi parašė:
    Aš gal nenormali, bet su greitąja bijau - man ji su sunkiais ligoniais ir nelaimėm asocijuojasi nenoriu nei ten lipt, nei su ja važiuot aš gi geriausio dalyko…

Ir mane jauciu isgasdintu greitoji, nevilioja ja kviest visiskai 😖

2
  2. 2018.09.23 18:02 (prieš 4 sav.)

Gardi parašė:
    Aš gal nenormali, bet su greitąja bijau - man ji su sunkiais ligoniais ir nelaimėm asocijuojasi nenoriu nei ten lipt, nei su ja važiuot aš gi geriausio dalyko…

aj as neseniai vaziavau,nieko baisaus.Man toks skausmas uzejo,kad dzin buvo.Galvojau,kad kuo greiciau davaziuot.O dar vairuotojas ir budintis greitosios mane kalbino vis

3. Genadij 1 sav. 5 d.
    dukryte♥♥♥Jekaterina 2 m. 11 mėn.
    Polina 7 m. 4 mėn.

2018.09.23 18:03 (prieš 4 sav.)

Gardi parašė:

Prisigalvojat jau tokiu daliku as tai net nepaglvociau😁man atviksei pac saugiauses bunas vazuot i gimdykla jai kas ir priims gimdyma o jau vazuojant masina jauciu vyras dar ir nualptu uz vairo jai gimdyt pradeciau 😂

2
  4. 2018.09.23 18:05 (prieš 4 sav.)

Gardi parašė:

Viskas normalu. Gamtoje gyvūnai išsirenka pačia ramiausią, tamsiausią, saugiausią vietą gimdymui. O žmogui tenka ligoninėj, kur stresas. Nekokios asociacjjos, greitoji gerų emocijų irgi neprideda

3
  5. 2018.09.23 18:05 (prieš 4 sav.)

Letere parašė:
    Taip patiko komentaras kad netycia veliavyte uzkroviau del tu netikru aliarmu ir man geda, tuo labiau kai santarose jau teko apsilankyti per nestuma 3 kartus :oo…

Dar grazesnis su veliavyte
    As savo artimuosius kartais pagasdinu sakydama, kad visos arba pagimdo, arba numirsta, bet statistiškai antruju tiek mazai, kad grisiu namo sveika ir laiminga bet cia toks juodas juokelis saves nuraminimui.
    Reikia daug dirbti su savo galva, nuo to maziau gal neskaudės, bet tą skausmą išmoktume priimti kitaip. Turim tam dar nemazai laiko, Letere
    Nezinau, ko tiketis pagal savo organizmą, nes mano mėnesinės budavo santykinai lengvos, vaistu spazmams nuimti prireikdavo tik kokį karta per ketvirtį, tokie dalykai kaip tavo minimas vemimas man nezinomi. Ir nėštumas nuo mamos skiriasi kardinaliai. Ji priaugo beveik 30 kg, gerus du mėnesius iki mano gimimo gulejo ligoninėje, nes slapime nuolat buvo baltymo, o daktarai nerado, kas jai buvo. Gimiau per kazkur 6 val. nuo-iki be plyšimo, tai sakyciau, greitai kaip pirmagimė. Bet mama įsitaisė ir hemorojų, ir liko visa isvagota striju. O as siai dienai +6.4 kg, tikrai nedaug, nei striju, nei hemorojaus kol kas nesulaukiau, tfu tfu tfu. Bet pagimdyti jos tempais buciau ne pries

1
  6. 2018.09.23 18:14 (prieš 4 sav.)

galiuniaaa2007 parašė:
    aj as neseniai vaziavau,nieko baisaus.Man toks skausmas uzejo,kad dzin buvo.Galvojau,kad kuo greiciau davaziuot.O dar vairuotojas ir budintis greitosios mane kalbin…

Turbūt greičiausias, nes nepaisant pirmenybės eisme, gimdyvės iškvietimas yra tarp TOP įvykis. Mūsų diedukas ligotas, jam kviesdavom greitąją dėl epilepsijos, tai kažkada paramedike minėjo, kad į gimdymą juos nusiųstų pirmiau.

Viktorija.PAV parašė:
    Prisigalvojat jau tokiu daliku as tai net nepaglvociau😁man atviksei pac saugiauses bunas vazuot i gimdykla jai kas ir priims gimdyma o jau vazuojant masina jauciu v…

Aišku, kad prisigalvojam, mes gi moterys ir dar nėščios šiaip variantas greitoji neatmetamas, jei vyras taptų neadekvatus šiandien labai šalto proto kol kas atrodo, bet niekad negimdem, gal jam ne mažiau nei man varzteliai atsipalaiduos

Stellita parašė:
    Viskas normalu. Gamtoje gyvūnai išsirenka pačia ramiausią, tamsiausią, saugiausią vietą gimdymui. O žmogui tenka ligoninėj, kur stresas. Nekokios asociacjjos, greit…

Bet kai pagalvoji, jei žinotum, kad medicininė priežiūra nereikalinga, tikrai kažkur tamsiai ir saugiai pasislėptum. Aš net kai sergu, temperatūros turiu, tenoriu gulėti užsidarius, viena sau prakenteti, kol praeis.

7. 2018.09.23 18:32 (prieš 4 sav.)

Na man nors siuo klausimu ramu, ligonine uz 5min kelio pesciomis kai jau suims striokas begte nubegsiu o jei kalbant apie gimdymus kaip mamu tai neduok dieve, mus visus tris mama gimde ilgai. Tik tiek kad mane pagimde su visa placenta kaip sakoma gimiau "su marskinukais"

1
  8. 2018.09.23 18:44 (prieš 4 sav.)

man su masina iki ligonines apie 15-20 min. tai manau, gal spesim jei ka o del mamos, tai ji mus tris gimde greitai ir lengvai, be jokiu komplikaciju, cp ir pan. sese irgi gan lengvai pasigimde sunu, ir as tikiuosi kazko panasaus

9. 2018.09.23 19:06 (prieš 4 sav.)

raminta69 parašė:
    Sveikinimai visoms tapusios mamytems!😍
    Ech dar 5savaites su biskiu liko o jau atrodo lekciau dabar gimdyt😁

Žinau tą skausmą, kai skauda tarpkojo kaulą- gaktikaulis berods vadinasi . Kol guliu - skauda, bandau pasikelt iš lovos- ir gaktikaulis ir kirkšnis lyg sąnariai traškėti pradeda... 👀

1
  10. 2018.09.23 19:25 (prieš 4 sav.)

Yvette parašė:
    Kaip idomiai, saremiai kas 3 min. ir dar namo issiunte... cia Lietuvoj taip? As jau buciau nevaziavus. Masinoj buciau pasedejus 😂😂😂

Čia Uk 😂 tai pasake kad pirmas vaikas sako varyk namo 😂 sakau gal gali pažiūrėt nes jsu labai skauda tai net nepažiūrėjo 😊 bet dabar kai patirties turiu tai tikrai neisvarytu manes 😊 o dar kai grįžau už 20min tai ji žiuri į mane sako ko tu čia grįžai juk tu katik buvai 😂 sakau tai kad gimdau jau, tai pažiūrėjo sako Aj jo laikas į gimdyklą 😂😂😂

galiuniaaa2007 parašė:
    O jus planuojat vaziuot su savo masina ar kviesti greitaja?Vyras uzsispyres sako ,kad geriau su greitaja,ja jeigu per kamscius visi praleis ir t.t

Čia pas mus tai greitoji sakė net nevažiuoja pas gimdyve 😊 bet mes su savo masina.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.