Sveikos mamos! Galbūt iš čia esančių turėjote tokią situaciją su kūdikiu? Galbūt turite daugiau vaikučių, ir turite patirties, nes man tragedija tai atrodo susilaukus pirmagimio.. Situacija - Gimė 37sav., bet visiškai su silpnu traukimo refleksu... Nemoka žįsti, nei krūtinės,nei buteliuko su mamos pienu, įkišam buteliuką ir laiko burnoje, ką daryti? Pamažu atlieku burnos motorikos masažiukus, savo pirštu masažuoju gomurį,mano piršta puikiai sukanda ir žinda, o įkišus buteliuka niekaip... Išbandyti kelių rūšių žindukai, bandeme maitinti švirkštu ir niekas atrodo neveikia,belieka ligoninėje tik zonduoti😢 Ačiū už jūsų laiką ir atsakymus,jei galėsite pasidalinti 💕 Beje nori siųsti mus į Kauno klinikas, gal turite patirties ar savo ar iš aplinkos,gal buvo kažkam tokia situacija ir ar Kaune daktarais kažką darė? Nes čia (Šiauliuose) tik zonduoja per nosį
- Pradžia
- Tinklalaidė
- Planavimas
- Nėštumas
- Vaikas
- Šeima
- Namai
- Skaičiuoklės
- Forumas
- Skelbimai
- Atsiliepimai
- Straipsniai apie vaikus
- Vaiko sveikata
- Kūdikio ir vaiko priežiūra
- Kūdikių pasaulis
- Antibiotikai ir žarnyno sveikata
- Augu sąmoningai
- Neišnešioti kūdikiai
- Vaiko globa
- Vaikų skiepai
- Vaiko higiena
- Vaiko kalbos raida
- Vaiko miegas
- Žindymas
- Vaiko intelekto ir gebėjimų raida
- Vaiko emocinė raida
- Vaikų vardai
- Vaiko maitinimas ir mityba
- Sauskelnių ir puoduko reikalai
- Fizinė ir motorinė vaiko raida
- Vaiko auklėjimas
- Vaiko ugdymas








