Magdea parašė:
O sakykite galima patekti į GN priėmimą iš Jakšto g. pusės? Praleidžia pro šlagbaumą jei atveža su mašina?
Mano nuomone tai negali nepraleist.
Bet teko vaziuot su taksi vienai. Ir su didziausia ir sunkiausia tase. Tai taksistas paleido vos ne ant gatves ir pareiske, kad pro slagbauma jis nevaziuos. Nes neva negalima jam ten vaziuot. Nes ten ant zenklo parasyta, kad tik su leidimais..




Jei koks skatinimas iš anksto numatomas tai tada taip, ramiai pasidarai prieš parą ir viskas. Jei būtų galimybė Panevėžyje pasidaryti testą ir sulaukti atsakymo per 1,5 ar bent per 5 val., tai būtų super, bet va tokios galimybės mes neturim







