Skiepai: už ir prieš? (Archyvas iki 2019.05.16)

1. 2018.08.02 13:51 (prieš 9 mėn.)

Mia001 parašė:
    Jūsų cituotuose straipsniuose rašoma, kad stebint kitokį smegenų vaizdą atrenkami vaikai, kuriems reikalinga pagalba, jog jie neprarastų/igytų funkcijas būdingas au…

Maniškis irgi po mmr nustojo kalbėti, paaštrėjo afekto respiraciniai priepuoliai, daugiau nieko labai rimta.

2. 2018.08.02 14:46 (prieš 9 mėn.)

Mia001 parašė:
    Jūsų cituotuose straipsniuose rašoma, kad stebint kitokį smegenų vaizdą atrenkami vaikai, kuriems reikalinga pagalba, jog jie neprarastų/igytų funkcijas būdingas au…

Visiškai nesvarbu, kam “skirtas” tyrimas. Moksliniai tyrimai paprastai parodo daugiau nei yra “skirti”. Jei testo jautrumas yra 100% (t.y., nustatomi visi vaikai, kuriems per ateinančius 2-3 metus bus diagnozuotas autizmas) ir jo specifiškumas yra 100% (t.y., nėra netinkamai autizmo rizikai priskiriami vaikai, kuriems autizmas nebus diagnozuotas), tai jis rodo, kad smegenų pokyčiai įvyksta anksti ir aplinka vėliau įtakos tam, išsivystys autizmas ar ne, neturi.

Aš visiškai sutinku, kad mes renkamės tikėti, kuo norime. Jūs tikite 12 vaikų apėmusiu tyrimu kuris susiejo autizmą su MMR, aš tikiu 1,2 mln. vaikus apėmusiu tyrimu, parodžiusiu, kad autizmo atvejai dažnesni tarp neskiepytųjų.

Aš matau, kad jūs esate labai išsilavinusi moteris, tad man labai įdomu, kaip jūs paaiškinate per parą po skiepų atsirandančią ligą, kai yra žinoma, kad kiaulytės inkubacinis laikotarpis yra 12-25 dienos, raudoniukės 12-23 dienos, tymų 7-21 diena. Koks vakcinos komponentas, jūsų nuomone, galėjo per 24 val. sukelti smegenų dangalų uždegimą?

Jei vaikas skiepijamas pagal kalendorių, bet koks sveikatos sutrikimas bus “po paskutinio skiepo”: ar tai būtų vystymosi sulėtėjimas, ar alergija, ar susilaužyta koja. Sutapimas laike nerodo priežastingumo. Ieškant priežastingumo, lyginama ar tokių sutrikimų dažnis po skiepo padidėja (MMR atveju dažnai imamas 3 mėn. po skiepo laikotarpis). Ar jūsų nuomone šitie tyrimai atliekami netinkamai, kad renkatės jais netikėti?

Epidemiologiniai rezultatai patvirtinami iš organizmo išskiriamu sukėlėju. Ar jums buvo nustatytas kurio nors iš MMR viruso vakcininis kamienas smegenų skystyje? Ar išvis buvo nustatyta, kad liga susijusi su MMR virusais? O jei ne, tai kaip gydytojai, kurie jums nurodė, kad tai vakcinacijos komplikacija paaiškino ligos išsivystymą per 24 val.?

10
  3. Denas 8 m. 5 mėn.

2018.08.02 17:20 (prieš 9 mėn.)

Mano vyresniam vaikui kai buvo suleista MMR vakcina, po 2-3men. atsirado traukuliai, gydytoja pasake, kad tikrai ne nuo skiepo, nes per 1 savaite turi buti pagal ja salutiniai poveikiai. O as kadangi ne mokslininke ir gydytoja taip pat, ir nieks istikruju nzn, tai vat ir neskiepinu daugiau. Nes pastebejau, kad labai visi gydytojai skirtingai sneka.

3
  4. 2018.08.02 19:08 (prieš 9 mėn.)

taip ir norisi nusikeikti,jau pasirodo neskiepyti autizmu netgi serga dazniau idomu tai ko visi neriai i krumus kai paprasai duoti skaiciu kiek gi visgi lietuvoje is diagnozuotu autizmo spektro turinciu vaiku yra visikai neskiepytu???

4
  5. 2018.08.03 13:00 (prieš 9 mėn.)

Jogile parašė:
    Sveikos, neradau atskiros temos del ZPV skiepo, todel cia rasau, tikiuosi rast rekomendacijas, kas ka zinot ir pan,. Aciu uz nuomones.

Šioje temoje visos yra prieš bet kokius skiepus. Tos, kurios čia už kokius nors skiepus, tai užvėlevėlinamos ir išmetamos
    Dėl žpv skiepo girdėjau, kad ne nuo visų formų žpv jis yra

3
  6. Atėnė 11 m. 5 mėn.

2018.08.03 14:03 (prieš 9 mėn.)

LaMona parašė:
    Šioje temoje visos yra prieš bet kokius skiepus. Tos, kurios čia už kokius nors skiepus, tai užvėlevėlinamos ir išmetamos

nu soriuks, ne cia pataikiau maniske skiepyta visais skiepais, ir jokiu pasaliniu poveikiu nejuntu..

VRenata parašė:
    Issisaugojau ka zmones mete i viena grupe apie skiepus, labai daug visko radau, kaip ir del kiekvieno dalyko taip ir siuo atveju reikia arsirinkti kas priimtina, o …

dekui

2
  7. 2018.08.03 18:39 (prieš 9 mėn.)

LaMona parašė:
    Na taip. Dar skiepysimės. Nė po vieno skiepo dar nebuvo jokių komplikacijų mums

Saunu. Linkiu jog nebutu ir ateityje 😉

1
  8. 2018.08.03 23:05 (prieš 9 mėn.)

LaMona parašė:
    Na taip. Dar skiepysimės. Nė po vieno skiepo dar nebuvo jokių komplikacijų mums

Ir mano visi trys - visais skiepais pagal kalendorių irgi - jokių pašalinių poveikių, tad šioje temoje stengiuosi nesireikšti - suės su visais akiniais...

3
  9. 2018.08.03 23:20 (prieš 9 mėn.)

VRenata parašė:
    Saunu. Linkiu jog nebutu ir ateityje 😉

Gigita parašė:
    Ir mano visi trys - visais skiepais pagal kalendorių irgi - jokių pašalinių poveikių, tad šioje temoje stengiuosi nesireikšti - suės su visais akiniais... :blin…

1
  10. 2018.08.04 11:08 (prieš 9 mėn.)

Gigita parašė:
    Ir mano visi trys - visais skiepais pagal kalendorių irgi - jokių pašalinių poveikių, tad šioje temoje stengiuosi nesireikšti - suės su visais akiniais... :blin…

Jus nematet pasaliniu poveikiu iskart po skiepo, bet jus nezinot kas jusu vaiko organizme darosi ir kokia bus situacija jam uzaugus, nes ilgalaikio skiepo poveikis netiriamas. Aisku po 10 metu jums net i galva gal neateis, kad cia skiepai kalti. As irgi skiepyta ir man nebuvo jokiu pasaliniu poveikiu, taciau yra bedos su vaisingumu, kas netiriama skiepijant, tad tikrai neatmetu galimybes kad tai turejo itaka, o pasaliniu poveikiu neturejau, nes mano imunitetas nuo pat vaikystes visada budavo stipresnis, nesirgdavau ir nesergu iki siol, tad man tu vakcinu 100metu tikrai nereikejo.

7

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.