2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.10.06)

1. 2018.09.23 03:43 (prieš 3 sav.)

galiuniaaa2007 parašė:
    kas nors pirko kvepavimo jutikli?

Sita daikta vertra pirkti tik neisnesiotukams, kurie kartais pamirsta kvepuoti, miegancius istinka apneja. Jei baiminates del SKMS - nepades tokie daiktai, nes negirdejau dar nei vieno kuri butu atgaivine.

2. 2018.09.23 03:44 (prieš 3 sav.)

Erika 9 parašė:
    Na ka pasiduodu ir as, vakar 22:15 gime mano dukryte 3150g , planinis cp, labai bijojau, bet visi gyd bei seseles begalo maloios buvo, esu labai patenkinta prieziur…

Sveikinu tapus mamyte!!! 😊

3. 2018.09.23 03:51 (prieš 3 sav.)

Erika 9 parašė:
    Na ka pasiduodu ir as, vakar 22:15 gime mano dukryte 3150g , planinis cp, labai bijojau, bet visi gyd bei seseles begalo maloios buvo, esu labai patenkinta prieziur…

Sveikinimai dideliausi , ramių Jums naktų💐🍼! Prie to pacio- išdrįsiu paklausti : kur daretės cp, su pilna ar dalinė narkoze, ir kaip pojūčiai cp metu ( jei dalinė) ? Ar tikrai nieko nesijaučia 100 procentu? Iš anksto atsiprašau už klausimą, bet aš žiauriai bijau , kad man gali būt cp. Tad iš anksto norėčiau žinot kam ruoštis 👀

4. 2018.09.23 05:18 (prieš 3 sav.)

NikoletaMarkusAdomėlis parašė:
    Sveikinimai dideliausi , ramių Jums naktų💐🍼! Prie to pacio- išdrįsiu paklausti : kur daretės cp, su pilna ar dalinė narkoze, ir kaip pojūčiai cp metu ( jei dalinė) …

Kiek zinau su daline jauciasi. Neisigaskit nes ne skausmas, sake daktaras buna tempima pajauti biskuti, arba maudima bet nestiprei. Nera ko bijoti

5. Fainuolis 10 m. 3 mėn.

2018.09.23 05:39 (prieš 3 sav.)

Mandei parašė:
    Kiek zinau su daline jauciasi. Neisigaskit nes ne skausmas, sake daktaras buna tempima pajauti biskuti, arba maudima bet nestiprei. Nera ko bijoti

Kai man dare pries 11m tiktai jokio skausmo nejauciau isvis nieko nejutau ,gal pavargus labai buvau nezinau ,bet ir atsigavau labai greitai

6. 1 m. 6 mėn.

2018.09.23 05:43 (prieš 3 sav.)

Mano sesei dare pries 6m cp iki puses,nieko visai nejaute,greit atsigavo

7. 2018.09.23 06:21 (prieš 3 sav.)

galiuniaaa2007 parašė:
    pagooglink,nes lb ilgai pasakoti kam, o ypac del ko)

Aš uzsisakysiu nanny baby sensor(čekų formos žinomas visam pasaulyje), jis netik neisnesiotukams, bet visiem kūdikiams pradeda skleisti signalą po 20 s nekviepavimo. Man bus ramiau miegoti nes kas yra turėjęs nenusivylė.. Aišku šį prekė nebūtina o labiau komforto manau čia nėra paranoja, paranoja kai naktį nemiegi ir žiūri ar vaikas kvėpuoja

2
  8. 2018.09.23 06:23 (prieš 3 sav.)

Kiek lelyciu pabyrejo!! S v e i k i n u. Ar su vardais mazosios princeses?

Ryt stoja pilnatis. Teko skaityt, kad daugiausia vaiku statistiskai gimsta per pilnati.

Klauset del maitinimo ir nutraukinejimo. Dukra maitinau iki 1metu 8 menesiu, suneli iki 1 metu 5 menesiu. Abu realiai galejau maitint turbut iki mokyklos ar vestuviu tiesiog susiplanavom su vyru ilga kelione ir nusprendem, kad jau gana.

Turejau avent elektrini pientrauki, bet man nesiseke su tais buteliukais. Jei tik nutraukiu piena tai tuoj arba krutis kvilioja, arba gamyba issimakalioja arba vaikas klykia sunku is butelio suduot. Tad iki primaitinimo maitinsiu tik krutim, o po to, gaus koses maze

Mano seses analogiska situacija-palieka man saugot savo menesio lelyte kol mokosi. Tai pradzioj nusitraukt bande, du mastitus jau turejo, db nusprendem misinuka duot ta viena karta per savaite, nes vienas primaitinimas dirbtiniu maistu geriau nei kruties skausmas ir temperatura. Bet cia tik max karta per savaite, kai i atsiskaitymus vaziuot reikia.

Kai gims maniske-gaus mano pieno. Nereikes jokiu misiniu, pamaitinsiu abi

1
  9. 2018.09.23 06:24 (prieš 3 sav.)

Galiuniaaa, Tavo seimynoj yra buve bedeliu su niezais? Visur raso, kad profilaktiskai reikia gydyt visa seima-kazka tepliodavotes?

Mes tik dezinfekuojames ir skalbiam kaip isproteje, bet galvoju gal ka ir tept? Vyras pas gydytoja neis tikrai, o mes neturim su vaikais ko rodyt, nes kol kas visai sveiki tuo klausimu.

10. 2018.09.23 06:36 (prieš 3 sav.)

Slapuke 1 parašė:
    o dievuliau kam cia taip su malonumu streptekoka paeme vos neisgriuvau 😱😵kyso du pirstus nesupratau kam sako nes kitaip nepaimsiu tep…

Manęs net ant kėdės nesodino, užtruko gal sekundę.

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.