Aleksandra1987 parašė:
Sveikos, kas kiek naktį keliasi jūsų leliukai? Mano dukra budinasi kas 2,5 val, būna naktų, kai ir dažniau. Migdau maitindama. Radau straipsnį, kad jei didesnis kūd…
Maniškis keliasi 5-6 k. Kartais būna ir dažniau. Dažniausiai nubudęs gauna MP, retai kad pasupti užtenka ir užmiega.
Puskė patarė duoti PM, tada tipo ilgiau miegos ir taip dažnai nesikels, bet o tačiau kadangi 😅🤦 keliasi vis tiek ir jam px ar MP ar PM ( Puskei PM padėjo, dabar jai keliasi tik 2kartus).
Pirmagimė keldavosi du kartus, visada gaudavo MP nubudus, 9 mėn šuolio metu savaitę kėlėsi kas pusvalandį, tikrai! Pamenu iki šiol 🤦 10 mėn su trupučiu pradėjau jai nubudus duoti vandenuko arba paimti ant rankų ir vėl paguldyti, nuo 11 mėn ji man nebesikele naktimis.
Ką noriu pasakyti, kad visi vaikai skirtingi, tik jūs galite pabandyti ir rasti geriausią sprendimą 😉❤️ pvz maniškiui bent kol kas reikia to artumo, MP ir viskas, jam netinka nei ant rankų paėmimas ir paguldytas, nei supimas, nes vėlgi sukasi link papo ir joks PM neišlaiko jo ilgiau miegelyje 🤦😅🤷
Sėkmės ❤️🤞







