Svorio augimas nėštumo metu

Kiek nėščioji turi priaugti svorio, priklauso nuo jos kūno masės indekso (KMI) iki nėštumo ir kiek vaikelių ji nešioja. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. Random
    2016.06.06 13:16 (prieš 1 m.)

Miglė 6 m. 7 mėn.

2016.06.06 13:16 (prieš 1 m.)

vaidilux parašė:
    O mums 28 savaites ir jau 22 kg pliuse yra.... Nuo pirmu nestumo dienu apetita zveriska turejau o dabar is oro ateodo kg auga.... Bet viskas juk nukris. Nuo pirmo m…

Man nustojo per daug augti, kai pradejau vadovautis gydytojos nurodymais.. kurie labai paprasti:
    Nuo 16val jokių obuolių, nes sės ant šiknos viskas.. Vynuoges išvis pamiršt, slyvų irgi vengt (nedžiovintų).
    Per dieną galima suvalgyt du obuolius ir vieną bananą.
    Vakarienė vėliausiai 19val. Po to stengtis nevalgyti, nebent kokio kefyro, pasukų, jogurto.. Vakarienei irgi geriau pieno produktai, jokių miltinių. Dar galima daržoves, truputį liesos mėsos, citrusinių vaisių.
    Žodžiu visus savo troškimus išpildau ryte, per pietus stengiuos daug, sočiai pavalgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. O va vakarienei jau nebeprisikišu. Prie visų svorio pliusų prisidėjo ir tai, kad nustojo ryte būt patinę pirštai, be to nebekyla rūgštys

2
  2. Blessed
    2016.06.06 13:44 (prieš 1 m.)
    2016.06.06 13:44 (prieš 1 m.)

Čia manau viskas nuo organizmo priklauso. Mes su drauge kartu laukėmės, gimdėm dviejų dienų skirtumu. Abi priaugom po 16kg, bet esmė tame, kad aš visą nėštumą nenustojau valgyti, nei man rėmuo griaužė, nei tinau. O ji labai kruopščiai rinkosi maistą, bet neišvengė rėmens bei tinimų prieš galą.

3. Random
    2016.06.06 13:50 (prieš 1 m.)

Miglė 6 m. 7 mėn.

2016.06.06 13:50 (prieš 1 m.)

Blessed parašė:
    Čia manau viskas nuo organizmo priklauso. Mes su drauge kartu laukėmės, gimdėm dviejų dienų skirtumu. Abi priaugom po 16kg, bet esmė tame, kad aš visą nėštumą nenus…

Be abejo, taktika skirta toms, kurios nori nebepriaugti tiek daug svorio ar pasiteisins, irgi niekas nežino man - pasiteisino..

4. User has not uploaded an avatar
    2016.06.18 18:32 (prieš 1 m.)
    2016.06.18 18:32 (prieš 1 m.)

Del didelio svorio gali buti kaltas diabetas, mums pasirodo taip ir buvo, bet nustate tik 32 savaite. Tai pastate ant dietos ir rezultatai is karto matosi

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras