2017.05.25 18:10 (prieš 9 m.)
reda89 parašė:
Nesamone cia.. kazkur eilini karta kazko nepasako.. nes su kose nusidegint taip kad 5d gulet ligoninej.. tevas uzdarytas, tikrina kompus ir tel..
Bala žino - jei kątik išvirtą, 100 laipsnių, padėjo - tai nudegimai tikrai gali gautis sunkūs. Va kad padėjo prieinamoje vietoje - aš labiau apie tai pasvarstyčiau
Kabliukų, žinoma, yra - bet mane iš esmės šokiravo tas slaptas ir gudrus vaiko atėmimas, jei viskas tikrai taip ir vyko. Net atsisveikint negalėjo, ir išvis gudrumu atėmė - kažkas siaubingo ir vaiko atžvilgiu.