Nepilnamečių vaikų interesai

Komentuoti
  1. rafaelo
    2018.01.18 14:49 (prieš 4 mėn.)

Sveiki. Ar galit kas pasidalinti kaip buna kai pvz šeima auginanti vaikučius isiskolina uz komunalines paslaugas. Na pvz elektros energija. Ar vandeni... isivaizduoju jog duoda termina skolas apmoketi...bet kas jei zmones neistengia. Tada isjungia paslaugas? Ir seimos turi auginti vaikus tamsoje be vandens?- bet juk tada skaitosi kaip nepriziureti vaikai...atema vaikus? Ar kaip buna? Teko bendrauti su keliom sunkiai besivercianciom seimom kuomet dovanojau vaikiskus daiktelius,vezimuka,lovyte,rubelius.... Sako sunku pragyventi...mokesciai didziuliai. Kaupiasi skolos. Kaip buna tokiems zmonems? Tiesiog sedziu,geriu kava ir galvoju...
    Jei seima socialiai remtina kaip suprantu praktiskai uz nieka nemoka mokescius. O jei virsyja pajamas bent 10 euru tai moka lygiai taip kaip ir visi. O jei tenka tokiems rinktis: pamaitinti vaikai ar sumoketi mokesciai. Pasirinkus pirmaji varianta kaupsis skolos. Tai negi isjungia sildyma,elektra ir pns net su kudikeliais seimoms??? Ar visgi negali isjungti tarkim elektros energijos buste kuriame auga vaikuciai?

2. gabijuks01
    2018.01.18 15:42 (prieš 4 mėn.)

Nezinau kaip yra siais laikais, gal jau pasikeite kasnors. Bet as kai augau tai buvo atjunge mums elektra ir dujas tikrai ne viena karta ir niekam neidomu mazi vaikai. O del vandens ir sildymo tai grasindavo teismais, kad anstoliai atims buta uz skolas. Gerai, kad bedos baigesi greiciau nei tai istiesu ivyko. Anais laikais vaiku teises apsoliuciai niekuo nesirupindavo, dabar tikiuosi geresne situacija

3. Miaška
    2018.01.18 16:05 (prieš 4 mėn.)

Niekas visiskai neziuri,ar yra mazi vaikai.Elektra atjungia,uz kitas komunalines susidarusias skolas perduoda anstoliam ir pasiekus tam tikra suma(jai jos neapmoka)bustas parduodamas is varzytiniu.Deja niekas neatsizvelgia i mazamecius vaikus.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras