Džene parašė:
Mano pupa labai daznai zagsi, ir dabar stuksenaGaila lelytes, gi zinom kaip tai vargina ir erzina
O maniske tai bent 4 kartus perdien zagsi
![]()
maniskis irgi labaia dazni zagsi keista net kai pilve tas judesiukas , va dabar rasau ir jis zagsi
Gaila lelytes, gi zinom kaip tai vargina ir erzina







