2017 m. Kovo mėnesio mamytės

Komentuoti
  1. 2018.06.19 23:13 (prieš 8 mėn.)

elze1 parašė:
    O man tos kurios nemaitina mp diena, bet dar neseniai maitino, tai skamba kaip is fantastikos srities jog negeria mp😁 maniskiui totalus papizmas dabar uzejes, danty…

Ir man tas klausimas kyla... Jau planavau baigt maitinimo "karjerą", bet taip labai papo dar niekad nereikėjo, nei reikia dabar!

2. 2018.06.20 02:00 (prieš 8 mėn.)

indryciukas parašė:
    Gal yra mamyciu kurios jau nebemaitina nei mp nei pm? As jau perejau pilnai nuo mp ant pm. Bet galvoju kada ir jo atsisakyti reikia ir palikti tik paprasta maista?

Mes gerem 2k pries miegus..dabar noriu po truputi atsisakyti pm iki darzelio ( bent pries dienos miega) tai augalini piena daviau siand.

3. 2018.06.20 09:03 (prieš 8 mėn.)

elze1 parašė:
    O man tos kurios nemaitina mp diena, bet dar neseniai maitino, tai skamba kaip is fantastikos srities jog negeria mp😁 maniskiui totalus papizmas dabar uzejes, danty…

As ta pati galvoju. Turbut ir mums vel dantya nes jau ir (') kanda. Tai ir zindo non stop. Bet itariu kad mano karjera ilgai tesis. Turbut iseisim i darzeli nusiims pietu mp o kiti tai gal ir liks ilgai.

4. 2018.06.20 11:12 (prieš 8 mėn.)

Urtell , kaip jusu paneles sveikatyte? 🙂

5. saulės spindulėlis 1 m. 10 mėn.
    Išdykėlė 10 m. 8 mėn.

2018.06.20 11:12 (prieš 8 mėn.)

uogyytė parašė:
    😁😁 ir zinokit jau kelintas vakaras nebeuzmiega prie papulio, atsigulam paduodu pagere atsiseda dar pasvalioja lovoj tada uzlipa ant manes pasiseda galvyte ant kruti…

Buvo pradejes ir maniskis va taip uzmigineti. Bet dabar vel prisisiurbia kaip siurbeliukas. Siandien paryciais taip ir kabojo, o man sona jau taip skaudėjo. O jums smagu, atsipalaiduosit 😀 su kuom paliksit vaika? Manau viskas jam bus gerai, tik jusu pacios mintys bus vis apie maziuka😊

m.e.s parašė:
    Ir man tas klausimas kyla... Jau planavau baigt maitinimo "karjerą", bet taip labai papo dar niekad nereikėjo, nei reikia dabar!

Va va ir man atrode, kad jau maziau nori ir net eina susitarti. Bet paatrode ir praejo😁 kaip zveriujas tarso mane, bet kaltinu dantis.

Paulina_89 parašė:
    As ta pati galvoju. Turbut ir mums vel dantya nes jau ir (') kanda. Tai ir zindo non stop. Bet itariu kad mano karjera ilgai tesis. Turbut iseisim i darzeli nusiim…

Maniskis irgi pasikaso dantis. Ana karta nakti suleido skaudziai, sakau mamai skauda ir apverciau ant kito sono, tai ir uzmigo ramiausiai. O apie zindymo pabaiga as jau nieko neplanuoju, matau nepriplanuosiu. Staigiai nutraukti su steru mums abiems as nenusiteikusi, o kitaip bus kaip bus. Gal savaime kazkaip gausis.

6. 2018.06.20 11:53 (prieš 8 mėn.)

uogyytė parašė:
    Urtell , kaip jusu paneles sveikatyte? 🙂

po vakar zvakutes 3h dienos daugiau nebekarsciavo, gal buvo, bet maziau, nakti gerai ismiegojo, bet dar tokia irzloka, gal dantukas kamuoja aciu

7. 2018.06.20 12:10 (prieš 8 mėn.)

elze1 parašė:
    Buvo pradejes ir maniskis va taip uzmigineti. Bet dabar vel prisisiurbia kaip siurbeliukas. Siandien paryciais taip ir kabojo, o man sona jau taip skaudėjo. O jums …

Istikruju kartais galvoju kad man yra sunkiau pabuti be jo nei jam be manes 😁 paliksim su vyro mama, bet jis labai laimingas buna su ja, ji visur nesioja, darzus laisto abu tai tik pamato ja iskart varo ant ranku 😂😂 tai bent del to nebaisu palikti, tik pasilgsiu ziauriai..

1
  8. 2018.06.20 12:11 (prieš 8 mėn.)

Urtell parašė:
    po vakar zvakutes 3h dienos daugiau nebekarsciavo, gal buvo, bet maziau, nakti gerai ismiegojo, bet dar tokia irzloka, gal dantukas kamuoja aciu

Smagu girdeti kad jau geriau 😉

9. 2018.06.20 13:03 (prieš 8 mėn.)

indryciukas parašė:
    Gal yra mamyciu kurios jau nebemaitina nei mp nei pm? As jau perejau pilnai nuo mp ant pm. Bet galvoju kada ir jo atsisakyti reikia ir palikti tik paprasta maista?

Ismaitinau iki 14men , PM duodu prieš naktinį miegą tik, bet paskutiniu metu ir jo nelabai nori , gal pati atsisakys

10. 2018.06.20 14:03 (prieš 8 mėn.)

uogyytė parašė:
    Istikruju kartais galvoju kad man yra sunkiau pabuti be jo nei jam be manes 😁 paliksim su vyro mama, bet jis labai laimingas buna su ja, ji visur nesioja, darzus la…

man ir sunkiau be jos 😆 manoji taip pat dziaugiasi mano mama, kai ji yra jai nieko nereik tik pas baba but

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras