Baseinai vaikams, +/- 2 metai (Vilnius)

Komentuoti
  1. 2015.09.02 11:26 (prieš 2 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2015.09.02 11:26 (prieš 2 m.)

Kadangi mano panelytė labai mėgsta maudytis, tad vis galvoju apie baseiną. Lankėmės Antakalnio baseine, bet ten labai maža persirengimo erdvė. Be to, nesinori lankytis polikninikose, klinikose ir pan. Į Moksleivių ir jaunimo centro treniruotes nepatekome, nes norinčių labai daug, tad laukiam savo eilės. O daug kitų vietų skirtos didesniems vaikams (maždaug nuo 3).

Gal yra lankančių baseiną su šiek tiek paaugusiais (+/- 2 metai) vaikučiais Vilniuje? Kokie atsiliepimai apie baseiną, vandenį, persirengimo salę, užsiėmimus?

2015.09.02 13:42 (prieš 2 m.)

Laba diena, mes ( as ir sunus ) ejome i antakalnio baseina iki 1 metuku. Kai suejo metai , pradejome lankyti Impuls plius. As turiu abonementa ir vaikams , man atrodo iki 4 metu , iejimas nemokamas. Siaip viskas tinka, jokiu ligu, nieko neatnesem, vaiksto jau daugiau kaip metus laiko . einame viena karta per savaite +/-

3. Mamadienis.lt
    2016.03.07 10:01 (prieš 1 m.)

Aš su sūnum ėjau į baseiną Santariškėse, vaikų reabilitacijos centre. Tiesa, mes turim nedidelę įgimtą bėdelę, tad mus siunčia reabilitologai, bet kiek esu pastebėjusi, ir be siuntimo, neturintys problemų vaikai ten ateina su mamytėms. Iki 5m vaikai lipa į vandenį su mamytėmis, vyresnius jau ir vienus leidžia. Baseinukas nedidelis, bet būna max 4 vaikiukai vienu metu. Man labai patinka, kad užsiėmimų metu dirba kineziterapeutai, ir gauni labai daug patarimų, kokius pratimukus daryti, kaip vaiką pratinti, žodžiu, daug individualaus dėmesio, yra įvairių pagalbinių priemonių. Personalas labai šaunus. Pradėjome lankyti maždaug nuo metukų. Tik lankėme labai nereguliariai, su pertraukom. Dabar sūnui 4m, lankome Impuls plaukimo treniruotes, tik nelabai jis nori klausyti trenerio, kol leidžia žaisti, viskas gerai, kai pradeda reikalauti pratimus daryti, iškart ožiukai...

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras