Rūtelėlė parašė:
mano nuomone, vaikus pavadinti Emiliu ir Emile - visiškas tėvų bukumasnegi nėra kito vardo mergaitei, ar berniukui..
![]()
![]()
ka manote apie mano sugalvota warda maredas ar mareda, mano vardas edita o vyro mariu tai sugalvojom jungini maredas taip norejom pavadint berniuka bt gime mergyte







