Gelinis nagų lakavimas namuose: kokias priemones pirkti?

Komentuoti
  1. Aukselis 6 m. 1 mėn.
    Briliantuke 7 m. 8 mėn.

2017.12.20 14:41 (prieš 9 mėn.)

svajone94 parašė:
    Kaip nusiiminejate geli ? Su acetonu sunkokai gaunasi man, nes reik pagrandyti dar. Gal yra skysciu kur po ju gelis tiesiog visaa nusiimtu graziai ?

Pries nuimima su dilde paslifuokite nago pavirsiu, ta topa nuimkite o tada dekite vata su acetonu. Yra tokie lakai kurie blogai nusiima...

2. Mano princesė ♥ 2 m. 3 sav.

2017.12.20 15:27 (prieš 9 mėn.)

SofiLoren parašė:
    Pries nuimima su dilde paslifuokite nago pavirsiu, ta topa nuimkite o tada dekite vata su acetonu. Yra tokie lakai kurie blogai nusiima...

Tai as gerai nudildau, bet matyt cia nuo primer prikimba gerai

3. 2017.12.20 17:03 (prieš 9 mėn.)

svajone94 parašė:
    Tai as gerai nudildau, bet matyt cia nuo primer prikimba gerai

Čia ir yra taip - arba gerai prilimpa, ilgai laiko, bet sunkiai nusiima, arba pats po kelių dienų nusilupa...

4. Aukselis 6 m. 1 mėn.
    Briliantuke 7 m. 8 mėn.

2017.12.20 19:42 (prieš 9 mėn.)

Wassermelone parašė:
    Čia ir yra taip - arba gerai prilimpa, ilgai laiko, bet sunkiai nusiima, arba pats po kelių dienų nusilupa...

Nebutinai... harmony gelish man super laikosi, as laikau dvi savaites, ne ilgiau, nes greit atauga ir atrodo nagai jau netvarkingai... o tikrai gaila nuiminet nes labai super laikosi... bet jei nuimu tai gerai atsoka., gal as trupuciuka ta acetona ilgiau laikau ant nago ?

5. Mano princesė ♥ 2 m. 3 sav.

2017.12.21 08:15 (prieš 9 mėn.)

SofiLoren parašė:
    Nebutinai... harmony gelish man super laikosi, as laikau dvi savaites, ne ilgiau, nes greit atauga ir atrodo nagai jau netvarkingai... o tikrai gaila nuiminet nes l…

As laikau 10min. Per trumpai ? na kai as lakuodavaus be primer tai po 3dienu pats gelis nusiimdavo kaip guma kokia o su primer galeciau net ir 3sav vaikščioti. Tai manau beda cia nuo primer tai ka tada tokiu atveju daryti ?

6. Herkutis 4 m. 4 mėn.
    Adrijus 16 m. 8 mėn.

2018.01.03 19:08 (prieš 8 mėn.)

svajone94 parašė:
    As laikau 10min. Per trumpai ? na kai as lakuodavaus be primer tai po 3dienu pats gelis nusiimdavo kaip guma kokia o su primer galeciau net ir 3sav…

Tepti primer tik nagu galiukus ?

7. Mano princesė ♥ 2 m. 3 sav.

2018.01.04 10:34 (prieš 8 mėn.)

Srai_gute parašė:
    Tepti primer tik nagu galiukus ?

Nu bet tada nuo viršaus nusilups greitai. Nes pas mane nagai is tu kurie atmetineja gelius

8. Meinardas 11 mėn. 5 d.
    Matėja 2 m. 11 mėn.
    Mišelė 8 m. 9 mėn.

2018.02.18 20:29 (prieš 7 mėn.)

O gal galit rekomenduot kokį nagų stipriklį? Nes nuo pastovaus ilgalaikio dažymo nagai kaip popieriukai. Žiūrinėjau cascadoj yra su atspalviu ir auksu, kažin ar tikrai padeda sustiprint nagučius.

9. 2018.02.18 20:35 (prieš 7 mėn.)

is eveline 8in1 geras lakas.greit uzauga nagai.Tik stipri buna kai lako uzdedi.

1
  10. Dukrytė 3 m. 9 mėn.
    SŪNUS 9 m. 2 mėn.
    SŪNUS 14 m. 1 mėn.

2018.02.21 21:32 (prieš 7 mėn.)

Man nelaiko lakas ilgiau 5 dienų. pasiausiu naga kubiku. Nuvalau su spiritų .tepu baze. I lempa.paskui spalva ... Ir topas . nuriebinu.
    Gal ką ne taip darau?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras