Saulesspindulelis1 parašė:
Mano NK buvo 23%, susileidau cikloferono kursa ir tik po kazkur 7-8 men pradejom ivf, aisku po kurso nebekartojau NK, galvojau kaip bus taip ir prednizolono tegeria…
Prednizolono Jums skyrė 5 tabletes?
Čia žiauriai didelė dozė, gaunasi 25 mg net... Ar tikrai?










