smėlis123 parašė:
Labas rytas, merginos iki kelintos savaitės vartojote folio rūgštį?
Iki 15sav
smėlis123 parašė:
Labas rytas, merginos iki kelintos savaitės vartojote folio rūgštį?
Iki 15sav
smėlis123 parašė:
Labas rytas, merginos iki kelintos savaitės vartojote folio rūgštį?
Iki 12 sav, paskui menesi vartojau vitaminus nestukems, ten taip pat ieina folio rugstis, siuo metu is vitaminu nieko nebevartoju.
Fionyte parašė:
Noriu paklausti iki kada reikia vartoti nėščiųjų vitaminus? Mums jau 34+, vitaminai į pabaiga, galvoju ar vėl pirkti, nes jos pas mus dideles po 200 tab. Lygtai.…
Jau tikrai nebereikia
pailsekit nuo papildu visu, o kai pagimdysit ir pradesit maitinti nusipirksit maitinancioms mamoms
anom parašė:
Sveikos likimo drauges 🙂 as siandien po echo, turesim mergyte 😍❤ auga graziai, viska atitinka ❤
Sveikinimai su augančia damute 😍 kaip smagu
Truputį nesimiega, grįžau namo šiandien iš ligoninės, viskas liuks
labai patiko antakalnis, persirašiau rugpjūčiui į motinystės centrą, ir gimdyt noriu ten(jei viskas gerai). Net nežinau ką daryti su tiek laisvo laiko kiek nusimato, aš taip visai nepratus, būna varau "iki paskutinio"
Čia šiaip klausimėlis, ar jūs nekompleksuojat prieš gydytojus kad po ivf? Pvz man priėmime kažkokia gyd buvo sako o kodėl ivf darėt? Nu sakau pagrinde dėl vyro. Sako kur jūs tokį vyrą išvis radot (gerai kad bent jo nebuvo kartu) 🤔 tenka kartais su tokiu požiūriu susidurt
6 testuotojų vertinimai
2 testuotojų vertinimai
2 testuotojų vertinimai