2022.06.29 21:09 (prieš 3 m.)
mamukas9999 parašė:
Manau pabandykite paskambinti, geru atsiliepimu ir yra nes gydytoja ieskanti kompromiso. O ir del tu lapeliu daugumoje parasyta kad negalima maitinancioms, bet jei …
Na geri atsiliepimai gali būti ir dėl to, kad gydytoja kaip žmogus labai maloni, šilta, tikrai tą galiu patvirtinti. Bet pati dirbu marketinge ir žinau, kad jei nebūtų būtinybės apriboti vartotojų-pirkėjų ratą, vaisto gamintojai lapelyje nerašytų, kad vartoti žindant negalima. Net jei tik apsidraudžia, yra švelnesnių alternatyvų tiems vaistams. Pavadinimo dabar nepasakysiu, receptinis lapelis namie. O dėl to ar gydytoja žino geriau, tai kaip ir minėjau, telefonu girdėjau, kaip sesutei gana pasimetusi atsakė, kad "a, žindo, tada tik žvakutės". Juk iš esmės net nežinau, ar ji tuo metu prisiminė, jog išrašė tas, kurių žindant irgi negalima. Na bet manau, kad aš kaip pacientė ir neturėčiau dvejoti dėl to ar prisiminė ką kelis kartus aptarėm vizito metu, skambinti perklausti, vėl tikslintis. Todėl ir rinkausi privačią kliniką, kurioje tikėjausi atitinkamos priežiūros.