2019 m. balandinukai (Archyvas iki 2019.05.06)

1. 2019.04.20 13:46 (prieš 1 mėn.)

Dios Di parašė:
    Sveikos,ar dar daug laukiančių Velykinių zuikučių? Man už kelių dienelių terminas,bet panaÅ¡u ,kad atbÅ«siu ramiai velykas ir teks pasinaudoti po Å¡venčių siuntimu į g…

Man siandien terminas bet ramu. Manau irgi atbusim namuose per velykas 😏

2. Smiltė 5 sav. 3 d.

2019.04.20 13:55 (prieš 1 mėn.)

Na man 2-oj ligoninėj tikrai nesakė,kad maitint 3-3.5val o naktį tegu miega. Prieš išvykstant žindymo specelistė sakė nekreipti demesio,kad katik valge,jeigu nori vel duoti.

O šia naktį nutiko,kas nutiko,nemanau,kad pienelio bent lašelis dingo😁
    Ačiū už velevėlę,pirmoji siame forume

4
  3. 2019.04.20 14:22 (prieš 1 mėn.)

Dios Di parašė:
    Sveikos,ar dar daug laukiančių Velykinių zuikučių? Man už kelių dienelių terminas,bet panaÅ¡u ,kad atbÅ«siu ramiai velykas ir teks pasinaudoti po Å¡venčių siuntimu į g…

Mum terminas rytoj bet nepanašu kad gimdysiu niu nebent stebuklas įvyktų🤔😂

1
  4. Berniukas 6 m. 9 mėn.

2019.04.20 14:26 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:
    Na man 2-oj ligoninėj tikrai nesakė,kad maitint 3-3.5val o naktį tegu miega. PrieÅ¡ iÅ¡vykstant žindymo specelistė sakė nekreipti demesio,kad katik valge,jeigu nori v…

Man kelis kartus jau buvo, kad pramiegojome ilgiau, na ir nematau didelės bėdos, nepergyvenkite per dvi savaites maniškė priaugo 600 gr, tad abejoju kad būtų problemų dėl nedavalgymo ar išsekimo. Be to, mano mažylė valgo nu žiauriai ilgai.. kol abiejų papulių naktį nesutvarko, tol ramybės nėra. Su atsirūgimais ir sauskelnių keitimais ir 1,5-2 val naktipiečiai trunka, tad pagal logiką 3 val nuo vieno maitinimo pradžios, iki kito, jau tuoj turėčiau žadint vėl valgyt.. tiesa, pirmas dienas nebūčiau leidusi miegoti ilgiau, bet kad ji ir nemiegojo, o tik gimusi turbūt tris paras be sustojimo ant krūties kabojo
    Tad manau tos rekomendacijos daugiau orientacinės, jei tikrai nežinai kaip elgtis pirmomis dienomis

3
  5. Theodoras 4 sav. 1 d.
    Dominika 8 m. 10 mėn.
    Danielius 14 m. 7 mėn.
    Gabriele 17 m. 2 mėn.

2019.04.20 14:46 (prieš 1 mėn.)

Man terminas prieš 2 dienas buvo, ir visiškai nieko 😂

1
  6. 10 mėn. 1 sav.

2019.04.20 14:51 (prieš 1 mėn.)

Dios Di parašė:

Labas, mano terminas turėjo būti vakar, bet ramiai praėjo vakar diena, tai žiurėsim kaip bus per ateinančias dieneles 😉

7. 2019.04.20 15:37 (prieš 1 mėn.)

egls parašė:
    Kokie pampersai jums geriausi? Mes jau isbandem keletą rÅ«Å¡ių ir kol kas lyg geriausi bambo. O dabar huggies buvom uždėję tai atrodo kaip gerai sugeria viska,bet vis…

man tai lupilu

8. Smiltė 5 sav. 3 d.

2019.04.20 15:52 (prieš 1 mėn.)

MildaDac parašė:
    Man kelis kartus jau buvo, kad pramiegojome ilgiau, na ir nematau didelės bėdos, nepergyvenkite per dvi savaites maniÅ¡kė priaugo 600 gr, tad abejoju kad bÅ«tų pro…

Ai žinok nekreipiu dėmesio ką kitos sako :)) Patarimai ir liks patarimais,o ar aš jais pasikliausiu jau mano reikalas
    Ir ligoninėj viena naktį ismiegojo nuo 22val iki 5val ir niekas nieko nesakė. Atsikėlus pavalgė ir laiminga buvo. Dar dziuagėmės,kad labai rami princesė mūsų 😁
    O dabar pieno turiu tiek,kad jeigu turėčiau dar trynukus tai ir jiems su kaupu užtektų 😁 Bėga pienas miegant,sysių darant,į vaiką žiūrint,vaikštant 😁 Labai džiaugiuosi ir savimi ir mamytėmis kurios turi galimybę maitinti mp,o kurioms nepavyksta tikrai irgi nesmerkiu. Yra kaip yra
    Mano dabar mažė kol pilnai vieno papulio neišgręžė neužmigo. Mamytė pagaliau gali kiaušus marginti 😁

11
  9. 7 m. 10 mėn.

2019.04.20 16:23 (prieš 1 mėn.)

Puikiai atsimenu kai mano pirmagimis iš miegodavo nuo 23:00 iki 04:00. Ir svoris augo kuo puikiausiai. Dar pradžioje pergyvenau, o ypač kai pirmą naktį miegojo namie ir nesikele. Šokinėjau iš lovos kas dešimt minučių žiūrėti ar kvėpuoja.

1
  10. Berniukas 6 m. 9 mėn.

2019.04.20 17:21 (prieš 1 mėn.)

Shine_ parašė:
    Ai žinok nekreipiu dėmesio ką kitos sako :)) Patarimai ir liks patarimais,o ar aš jais pasikliausiu jau mano reikalas

Na aš ligoninėje su pirmuoju pasimokiau jau.. pirmas buvo tinginiukas valgyti ir pirmą naktį išmiegojo nuo 12 iki 6. Ko pasekoje, numetė apie 15 proc savo kūno svorio, dėl ko poto pradėjo vystytis naujagimių gelta ir galiausiai dėl ko teko gulėti ligoninėje visą savaitę - kol beveik atgavo gimimo svorį. Taip kad tik-tik gimus reikia atsargiai ;)

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.