3 vaikai šeimoje, kaip viską suspėti

Komentuoti
  1. 2017.08.21 12:36 (prieš 1 mėn.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2017.08.21 12:36 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Auginu 2 puikius vaikičius. 3.11 m ir 1.3 m. Viskas nuostabu. Jaučiau, kad šeimoje idealios sąlygos. Vaikai mylimi, apžiūrėti. Visiems visko užtenka.

Šiandien gavau šoką! Laukiuosi 😮😮 užteko vieno nesaugaus karto "tinkamu laiku". Tą pusvalandį atrodo ėmė slysti žemė iš po kojų.. Ne dėl vaikučio. Aš juos be galo myliu.

Aš esu begalinėje baimėje ar suspėsiu,:

1) dabar jau 3, pamyluoti išklausyti, pažaisti. Kad nei vienam neliktų nuoskaudų užaugus... ypač bijau dėl vyresnėlės. Ir taip jai dėmesys sumažėjo, o ji mano šviesulys, mano draugė geriausia... 😢

2) namų ruoša ir dabar ne pergeriausiai einasi...

3) santykiai su vyru. Dviese retai ir dabar pabūnam. Nelabai yr kam padėti...

4) sumautas visuomenės požiūris į daugiavaikes šeimas...

Pasidalinkite patirtimis...

2. MeleKaramele
    2017.08.21 12:55 (prieš 1 mėn.)
    2017.08.21 12:55 (prieš 1 mėn.)

Sako su dviem sunku, o nuo trecio viskas paprasciau nors pati ne uz ka nenoreciau, nuo 2 baigiu isprotet, bet musu sunkus charakteriai bet jei nesisaugojot pavojingu metu juk supratot kad gali trecias but, gal ir norejot to?;) as tai paniskai bijau dabar pastoti, nerizikuociau nei vienu kartu..

3. pukuotukas
    2017.08.21 13:06 (prieš 1 mėn.)
    2017.08.21 13:06 (prieš 1 mėn.)

Turiu 2 vaikus, bet laukiuosi trečio, kuris be galo laukiamas ir planuotas labai labai, nes buvo keli persieldimai. Kas liečia požiūrį į daugiavaikes šeimas, tai man neteko susidurti su kažkuo negiamu jų atžvilgiu. Neigiamas požiūris yra į tas šeimas, kurios finansiškai yra nestabilios, gyvena iš pašalpų arba uždirba tiek, kad vis tik atitinka skurdo lygį ir reikia jas remti, kurios neturi gyvenamojo būsto...Tiesiog kiti žmonės mato, kad daugiau vieno ar dviejų vaikų kokybiškai neišlaikys, tai jie kad ir norėtų trečio, bet susilaiko nuo tos minties, ir jiems pikta remti (mokesčių sąskaita) kitus... O jūsų trimetei jau laikas į darželį ten jie ugdosi geriau nei namie, nes visgi darželyje dirba žmonės su pedagogoniu išsilavinimu. Už devynių mėnesių antrasis jau irgi bus virš 2 metukų, tai teoriškai irgi galėtų eiti į darželį...Tai realiai gimus vaikeliui liksite su leliuku ir antruoju (jei jo neleisite į darželį) namuose, situacija bus analogiška kaip ir gimus antrajam. Taigi nosį aukštyn, jei jau sykį susitvarkėte su vaikučiais tarp kurių yra dvejų metų skirtumas, tai susitvarkysite ir dar sykį ;)

9
  4. vydovy
    2017.08.21 13:17 (prieš 1 mėn.)
    2017.08.21 13:17 (prieš 1 mėn.)

Liaudies ismintis byloja, kad pirmas vaikas apvercia gyvenima aukstyn kojom, antras vaikas kaip lektuvo nusileidimas supurto visa seima ir toliau viskas normaliai, o trecio vaiko atsiradimo seimoje praktiskai niekas nepastebi
    Sveikinu ir auksciau nosi!

10
  5. Laivyte
    2017.08.21 14:20 (prieš 1 mėn.)
    2017.08.21 14:20 (prieš 1 mėn.)

Laba. Jungiuosi prie jusu temos. Ne del to kad planuojame trecia, o del to kad mazai radau pazistamu tarpe, kad prisipazintu jog is tiesu nelengva auginti kelis vaikus, kuriu amzius vos keli metai. Dauguma sypsosi ir asikina kad puikiai susitvarko, keliauja be problemu, buitis nevargina. Turedma du vaikus sukuosi kaip vovere rate. Mano diena prsideda 6 baigiasi 24 val. Visada esu veiksme. Palaima kai abu miega...o tyla ir ramybe man yra prabanga. Labai mazai laiko skiriu sau ir pabuvimui vienu du su vyru, nors vyras man labai padeda. Trumpai tariant kad ir kaip stengiames valdyti ir kontroliuoti padeti, vaikai su savo "planais" vistiek apvercia viska aukstyn kojom. Del poziurio i tris atzlas nesutinku, tikrai daug kas turi tris vaikus...ir tai be proto grazu

4
  6. Laivyte
    2017.08.21 14:23 (prieš 1 mėn.)
    2017.08.21 14:23 (prieš 1 mėn.)

O temos autore silciausiai sveikinu...linkiu sveikatos ir kantrybes 🌹

1
  7. aida_val
    2017.08.21 15:09 (prieš 1 mėn.)

Jonas 6 m. 11 mėn.

2017.08.21 15:09 (prieš 1 mėn.)

Vasarok parašė:
    Sveikos. Auginu 2 puikius vaikičius. 3.11 m ir 1.3 m. Viskas nuostabu. Jaučiau, kad šeimoje idealios sąlygos. Vaikai mylimi, apžiūrėti. Visiems visko užtenka.

visu pirma, sveikinu jusu seima nemeluosiu ir nesakysiu kad trecias vaikas seimoje nieko nekeicia taip, keicia ir daug keicia, lygiai taip kaip ir prmas ar antras vaikas.
    del demesio stygiaus, manau kad jo nejaucia tik pirmas vaikas semoje, atsiradu antram ir kitiems vaikams demesio kiekis sumazeja, bet jis tampa kokybiskesnis. be to vyresnieji gali puikiai zaisti artu, kol mazajam reikia is mamos rupescio ir meiles.
    man asmeniskai, sunkiausia buvo auginti antraji vaika. nes pirmasis buvo dar mazas ir paskirstyti laika naujagimiui ir pirmagimiui buvo labai sunku, visur ejom kartu, maitindavau leliuka, o salia vyresnelis guledavo, nes be mamos nenorejo nieko veikti kai gime trecias, abu vyresnieji tikrai daznai uzsiimdavo bendrais zaidimais, kol as rupinausi mazuoju.
    del santykiu su vyru - taip, sunku rasti laisva minutele, nes palikti kazkam 3 vaikus - misija neimanoma bet tai trunka ganetinai neilgai, juk tas laikas, kol esat savo vaikui nepakeiciama, labai greit prabega, jau net maziausias nebereikalauja tiek mamos kaip anksciau.
    del visuomenes poziurio i daugiavaikes seimas - sakyciau jokios problemos. tiesiog reikia suprasti, kas yra svarbu jums. is tiesu svetimiems zmonems mes nerupim ilgiau nei akimirka. niekam neidomu, kaip jus gyvenat, is ko gyvenat, kur gyvenat, kiek vaiku auginat. bent jau tol, kol nieko is kitu nereikalauji

6
  8. Lūšiukė
    2017.08.21 15:10 (prieš 1 mėn.)

Berniukas 4 m. 8 mėn.
    Berniukas 6 m. 8 mėn.
    Berniukas 13 m. 3 mėn.

2017.08.21 15:10 (prieš 1 mėn.)

tikrai nelengva gausi seima, taciau
    1. vaikai auga, vaiku poreikiai keiciasi, kokie jie yra siuo metu, po metu vaikai daug savarankiskesni bus. Zinoma nelengva, taciau su patirtimi pradedi suktis is padeties, randi laiko tada kada db atrodo neimanoma tai suderinti.
    2. Namu ruosa. hmmm pradzia sunki, kol leliukas, poto lengviau. darai dviem pietus, padarai tuopaciu treciam. tvarkai kambari vieno vaiko suversta ar triju. i skalbimo masina kai dedi dvieju, tilps greiciausiai ir treciojo.
    3. Na ateinantys metai perspektyvu nezada, bet velgi vaikai amzinai mazi nebus
    4. na su poziuriu cia jau sudetingiau, taciau kas nores prikibti, tai ras buda bet kokiu atveju, turesi tu vaiku ar ne.

svarbiausia sveikinu su nestumu ir jei esat tvarkinga seima, matysit uzaugs vaikai ir net nepastebesit kada. zinoma bus sunkiu dienu, kai nespesit, kai nesiseks, kai vaikai sirgs, nemazai rupesciu, taciau tevai tokie jau yra, kad nuolat tobuleji, mokaisi ir tiesiog sukiesi is padeties.

7
  9. 2017.08.21 16:14 (prieš 1 mėn.)
    2017.08.21 16:14 (prieš 1 mėn.)

MeleKaramele parašė:
    Sako su dviem sunku, o nuo trecio viskas paprasciau nors pati ne uz ka nenoreciau, nuo 2 baigiu isprotet, bet musu sunkus charakteriai bet jei nesisaugojot pavo…

Nu žinokit, neturėjo kibti. Nes tai buvo 17 cd. Bet aiškiai ciklas uždurniavo šį mėnesį 😮

10. 2017.08.21 16:17 (prieš 1 mėn.)
    2017.08.21 16:17 (prieš 1 mėn.)

Ačiū. Tikrai... Nugi tikrai... Gal ir nebus jau taip nepakeliamai sunku.. 😶

Ačiū visoms už palaikymą. Ir sveikinimus. Jūs nuostabios !
    Iš tiesų tai puiku. Nors ir taaaaip netikėta..

Lauksiu ir daugiau pasisakymų 😙 tikrai lengviau su jumis...

2
Žinutės parašytos:
Naujas komentaras