Forumas "Pasipykim" :)

Komentuoti
  1. ❤️❤️ 4 m. 9 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 7 mėn.

2019.06.13 09:03 (prieš 5 d.)

Pailsėkit moterys

2
  2. ❤️❤️ 4 m. 9 mėn.
    ❤️❤️❤️ 7 m. 7 mėn.

2019.06.13 09:04 (prieš 5 d.)

Geriau eikit patart ką daryti tai moteriai,kuri ' nori kito vyro'

1
  3. 2019.06.13 09:10 (prieš 5 d.)

Undarokas parašė:
    Geriau eikit patart ką daryti tai moteriai,kuri ' nori kito vyro'

Norai toks dalykas- užeina ir praeina. Aš ir noriu gulėt Maldyvuose po palme visą gyvenimą ir mojuoti visiem pirštu kad pardavinėtų viską, bet kaip matot sėdžiu td 😀😀😀

1
  4. 2019.06.13 09:10 (prieš 5 d.)

SweetDream parašė:
    Kuriam iš šitų tekstų yra rašoma, kad jie buvo gavę profesionalų švietimą? Dabar dar atsuk pokalbį ir susirask tą vietą, kur rašiau, kad mano 10metų pusbrolis jo pr…

Tai tu dalbajobė,nes kai aš parašiau jog jo elgęsis toks buvo dėl to jog negavo normaliu lytinio švietimo pamokų tu atrasei:

Tai dar ilgai vartisiesi kaip inkstas taukuose?

5. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2019.06.13 09:11 (prieš 5 d.)

Evighet parašė:
    Hcg labai labai skirtingi pas visus. Ir augimas skyriasi. Jei apsikrausit tuom tikrai nieko gero nebus. Nėštumas yra, taip, tad arba stebėkite augimą tiesiog arba p…

Ačiū. Padedat truputį sugryžti į žemę, ir baikt "trizniot". 🙏

6. 2019.06.13 09:12 (prieš 5 d.)

skirmantukas parašė:
    Suprantu smegenys neštumo metu suskysteją,bet kad šitaip nieko dar turi kažkur 10sav plius minus čia įrodinėt savo nesamoningas tiesas,po to oj kaip viskas apsi…

Niekas nekaltas jei jum apsivertė,ir smegenėlės skystos liko ir po gimdymo,pas mane jos nei dabar suskistėjusios nei suskistės po gimdymo😂😂😂

7. 2019.06.13 09:12 (prieš 5 d.)

Vabaliukas09 parašė:
    Man neidomu ką galvoja moterys apie mane,aš turiu nuomuone ir ją ginu jei nepatinka tai jų problema ne mano,visada gali mano pasisakymus apeiti ir nieko neatrašyti…

Na man bent 'viska tureti' ir laime gyvenime nera tas pats cia tik siaip..
    O tu Vabaliuk ir realybeje tokia kategoriska esi? Kai dalyvauji diskusijoje ar gince irgi taip pat irodineji savo nuomone ar tik mums cia?? Kada baigi diskutuot realybeje j ei esi uztikrinta teisumu savo? Kai irodai kad esi teisi?? Ar nediskutuoji ir nesigincyji realybeje nes mss cia tik vistos sitam forume? O tavo aplinka tau visad pritaria

1
  8. 2019.06.13 09:13 (prieš 5 d.)

aureja12 parašė:
    Esi tiek buka, kad nesupranti, jog ne tau apie tai spręst? Validumą straipsnių patikrini? Namie laboratorijas įsirengusi?

Apie ši mokslininką ne aš nusprendžiau jog jis nepatikimas,o visas mokslo pasaulis tai atsakyk ar visi mokslininkai patikimi ir jų moksliniai darbai taip pat ?

9. 2019.06.13 09:13 (prieš 5 d.)

Vabaliukas09 parašė:
    Tai tu dalbajobė,nes kai aš parašiau jog jo elgęsis toks buvo dėl to jog negavo normaliu lytinio švietimo pamokų tu atrasei:

Posakis vartosi kaip inkstas taukuose reiškia labai gerą ir patogų žmogaus gyvenimą. Visiškai pro šalį pjauni jau kelinta kart su tuo inkstu.

7
  10. Persikutė 1 m. 7 mėn.
    Ežiukas 4 m. 5 mėn.

2019.06.13 09:14 (prieš 5 d.)

Vabaliukas09 parašė:

vėl skaitai knygą ir matai špygą, iš čia ir kyla tau papildomų problemų

2
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras