sveikutes mamules
noriu papasakoti,kaip man sekesi pas daktaru UK.pamenate,savaites pradzioje(kurios stebejote,ka as rasau kaip prastai jauciuosi) pilvas buvo pastoviai kietas,kai atsistoju,ir taip keles dienas(nuo antradienio iki penktadienio)vaiko judesiukai laaabai leti,vos jauciami.tai va istempiau iki penktadienio(nes buvau prisiregistravusi pas savo midvife.nu ka nuejau,paklausinejo kas blogai,pasakiau,kad kietas pilvukas pastoviai tik atsistoju,negaliu nieko daryti,nes pilvukas kietas pastoviai,tai sako cia normalu,kaip paruosiamieji saremiai,ruosiasi gimda.sako kas kiek laiko uzeina,sakau,pastoviai skaudziai kietas pilvukas buna vos tik atsistoju,zengiu kelis zingsnius ir nepraeina iki kol neprigulu,tai neimanoma per toki skausma kaska daryti,mastyti,nes skauda pastoviai.paklausinejo ar neturejau gresianciu nestumu.pasakiau,kad kai laukiausi pirmo ir antro vaikuciu nuo 4men ligonineje guledavau kas menesi reguliariai po savaite maziausiai,gulimas rezimas buvo skiriamas ir lasines.plius nuo 7men gimda buvo atsidariusi iki pat gimdymu.tai va nusiunte i kita miesta didesne ligonine,kur specialistai geresni,kad pastebetu.pasakiau,kad netusiu transporto kaip nuvykti iskarto tik po darbu (apie 6 val)galesiu atvykti,plius paprasiau,kad verteja uzsakytu(sake be problemu bus),pati kalbu angliskai,bet maza ka nesuprasiu kokio termino ar zodzio,del viso pikto pasakiau kad reikia vertejo.na va nuvykstu ant 6val vakaro i ta ligonine.pranesu,kad esu su siuntimu atsiusta stebejimui.jo,pasieme mano kortele sako palaukt reiks.nu laukiu... ka jus manot prasedejau 2val,kol pakviete mane,priemime buvo tik akusere ir pora seseliu,kurios buvo dingusios valandai maziausiai.akusere prieme sako na kas tau blogai?sakau man turejo buti verteja uzsakyta,sakau bijau,kad ne viska pasakysiu teisingai,ir ar pavyks paaiskinti kas man darosi(sako be problemu pasakok)taip be vertejos turejau pasakot.nu nieko susikalbejom.nu sako pastebesim db toniukus vaikiuko,uzdejo dirza ant pilvuko ir isejo valandai(durniausia man pasirode,kad pasodino ir atsisedusiai klause toniuku)juk,man pilva kietas,kai atsistoju!!!tai galejo atsistojusiai paklausyti,tai va valanda laiko prasedejau su tuo dirzu,vaiko sirdute tipo plaka gerai,judesiu uzfiksavo,sako viskas atrodo normalu.sako eik i priemimo kolidoriu palauk daktare turi ateiti paduos kortele tau.laukiau 2.30val.atejo daktare,pasikviete i kabineta,sako nu sakyk kas blogai,vel sakau ,plius viska surase mane stebinti gydytoja visus mano nusiskundimus i mano kortele.na vel supasakoju,niu sako padarysiu as tau eko paziuresim,ka parodys.gerai staigiai per 2min pravaro pro mano pilvuka su tuo aparaciuku,sako viskas gerai yra nieko nematau(gydytoja babaika kaskokia jauna)sako nezinau ka tau pasakyti,mes gydytojai,kartais neturime paiskinimu,kodel taip vyksta.tai va nezinau kodel tautaip blogai,sako parasysiu,i kortele kad tau taip yra,kad jei kas blogai butu irasas.pzd kaip sunervino,nors butu ptarusi kaip elgtis,galbut bent rekonmendavusi,kad stengtis daugiau gulet,ir taip istempti iki gimdymo termino.nieko apsoliuciai jokio patarimo.sako jei bus blogai skambinkis vel i ligonine.tai va grizau po 6 valanda,nieko nepesusi ir ziauriai nervuota,nes nei paiskinimu,nei patarimu kokiu nieko negavau.(pamirsau pasakyti su manim taip pat lauke 3 moteriskes su saremiai niu gal kas 8-9min intervalu,tai is tu trju tik viena nusivede i gimdykla,o kitos kankinosi kolidoriuje visas 4-5val.) tiesa,tuo metu visos kol laukeme primamajeme viena atveze jau su greitaja,masinoje pagimde,tai veze ant ratukines lovytes,jau leliuka rankose laike)nu ziauriu.... aciu Dievuliui,kad vakar ir siandien geriau jauciuosi,nebebuna toks pastoviai kietas pilvukas.kol buvau namie vakar iki 5val vakaro,nekietejo,tik va ejau drauge pasveikinti su sunaus gimimu(men laiko)taiva iskart kietet pradejo,bet pasveikinom ir namuku keliavau.siandien va guliu lovyteje,tai ir nekieteja pilvukas,mazoji paspardo mane,o as laiminga guliu lovyteje,teks turbut stengtis kuo daugiau lovyteje pralesiti likusias dieneles.tai va tokia mano istorija,esu labai nusivylusi daktarais uk.sakiau nebevaziuosiu pas daktaru,kol vandenys nenubegs arba saremiai tikrieji neprasides....brrrr...
atsiprasau,jai su klaidom rasiau,tiesiog norejau greiciau papasakot jums savo istorija.nu ir prirasiau