agnirenn parašė:
Vis dar taip pat, laukiu nesulaukiu ramesniu naktų![]()
Niekas nepasikeite. O del kriujsejimo gavom siuntima pas LORa
agnirenn parašė:
Vis dar taip pat, laukiu nesulaukiu ramesniu naktų![]()
Niekas nepasikeite. O del kriujsejimo gavom siuntima pas LORa
jusa parašė:
Dalyvaukit😉 mums rūpi jūsų nuomonė! Man labai įdomu, kaip vyrai susitvarko. Kaip maitinat, kaip leidžiat būdravimo laiką, ką galvojat apie skiepus ir t.t
…
Tai, kai kreipiasi į mot gimine nesinori lysti I diskusijas ;)))) o jei lendu tai jaučiuosi moterimi :)))
Manau suprantat, kad juokauju ;)
TadasDee parašė:
Labai gaila, kad diskusijose negaliu dalyvauti, nes čia visos sveikinasi tik su mot giminės atstovėms. Kreipiasi tik į jas ir jokios lygybės :))) o čia yra bent vyr…
Taigi jums visos diskusijos vienodai tinka, isskyrus maitinima krutimi 😁 Junkites ir dalyvaukite
OlgaLook parašė:
Mamos, ar visos duodat vitamina d? As nedaviau savaite ir vaikas buvo ramus, tada daviau dvi dienas ir vel vakarais buvo visko. Gydytoja patare pasidaryti turima vi…
Butinai duodu, aliejini drakoniuka
sako jis geriau pasisavina nei aliejinis zirafiukas. Mums jokiu elgesio pakitimu nesijaucia nuo jo
Morkele parašė:
Butinai duodu, aliejini drakoniukasako jis geriau pasisavina nei aliejinis zirafiukas. Mums jokiu elgesio pakitimu nesijaucia nuo jo
Gal galit parodyti kaip atrodo?
OlgaLook parašė:
Gal galit parodyti kaip atrodo?
Ir jis skanesnis nei su zirafa. Su zirafa kartus, o sitas toks aliejus be skonio
TadasDee parašė:
Tai, kai kreipiasi į mot gimine nesinori lysti I diskusijas ;)))) o jei lendu tai jaučiuosi moterimi :)))
Tikrai įdomu kaip su žmona dalinatės darbais, ar rūpinatės tik kūdikiu ar ir visus keturis namų kampus laikot?
Galvoju,kad galbūt vyrai netgi geriau susitvarko su kūdikiais, gal dėl to, kad mažiau emocijų. Papasakokit kaip jums sekasi?
OlgaLook parašė:
Mamos, ar visos duodat vitamina d? As nedaviau savaite ir vaikas buvo ramus, tada daviau dvi dienas ir vel vakarais buvo visko. Gydytoja patare pasidaryti turima vi…
Ir as duodu kiekviena diena nuo gimimo,ir nepastebejau jokiu neigiamu reakciju nuo vit D.
7 testuotojų vertinimai
20 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai