Rosy parašė:
Sveikos, sakykite kaip po antro meningokoko skiepo reagavo vaikas? Gali būti kad antra para temperatūra laikosi? Lyg mačiau dantukas bando kaltis, tai gal nuo jo la…
Mes šiandieną po antro meningokoko skiepo. Tai kol kas ramu, tik daug miega. Daktarė apžiūrėjo, tai sakė tuoj jau išlys dantukai, nes matosi is vienos ir kitos puses balti dryžiukai








