Agnesiuke parašė:
Sveikos merginos, man 40, vyrui 47, turime vieną mergaitę, norime antro, bandėme 2 metus natūraliai ir buvo prieš pora mėnesių užkibę,bet persileidau 5 savaitėje, b…
Persileidimų yra pilna bet kokiame amžiuje.. Dėl apsigimimų yra tyrimai. Laukiuosi 1 vaikelio ir esam kaip ir jūs 40/47
Vaikutis kol kas bent jau auga svaikas.










