Ano-mis parašė:
Bent pries 4 metus, kai gimdziau sunu, insulinas buvo tas indikatorius, kodel bet kokiu atveju liepe gimdyti santariskese ir butinai 39 savaite. Ko pasekoje buvo sk…
Kiek zinau ir girdėjau galima atsisakyti baliono o prašyt kitų būdų skatinimo









