As maitinimo staigiai nenutraukiau, tiesiog palengva mazinau maitinimu skaiciu, pirmiau diena nuimdavau, duodavau koki kukuruza ar saisainuka, diena legviau buvo nebeduodi, kaip liko n kartu maitinimu nakti, ji vistiek ir keldavosi tuos n kartu, viena nakti nuimiau viena maitinima, ji vistiek keldavosi valgyti, bet to maitinimo nekeiciau jokiu, suodavau nesiodavau, darydavau viska, tada po kokiu 3naktu jau gal ir nesikeldavo tam maitinimui, tada nuimdavau dar viena, ir dar ir dar ir dar. Tai menesi laiko kazkur pratinau, kol liko tik pries nakties miega, tada ji pakeiciau misinuku, ir pati nustojau maitinti. Paskui jau imdavo ir arbata, dabar paprasta virinta piena arba arbata. Todel sakau kad paemus ir nutraukus maitinima staiga ir pradejus maitinti misinio vaikas tikrai neprades miegoti gerai, nes jis turi savo grafika, ir vistiek kelsis valgyti kaip ir buvo iprates keltis valgyti pieno, o tada turesit keltis anksciau, gaminti misini, nes jis kitaip zviegs prabudes per kiekviena turima buti maitinima, todel reikia pagalvoti ir apie vaika, koki stresa patirs jis. Todel reikia palengva. Tai mano nuomone.
- Pradžia
- Tinklalaidė
- Planavimas
- Nėštumas
- Vaikas
- Šeima
- Namai
- Skaičiuoklės
- Forumas
- Skelbimai
- Atsiliepimai
- Straipsniai apie vaikus
- Vaiko sveikata
- Kūdikio ir vaiko priežiūra
- Antibiotikai ir žarnyno sveikata
- Augu sąmoningai
- Neišnešioti kūdikiai
- Vaiko globa
- Vaikų skiepai
- Vaiko higiena
- Vaiko kalbos raida
- Vaiko miegas
- Žindymas
- Vaiko intelekto ir gebėjimų raida
- Vaiko emocinė raida
- Vaikų vardai
- Kūdikių pasaulis
- Vaiko maitinimas ir mityba
- Sauskelnių ir puoduko reikalai
- Fizinė ir motorinė vaiko raida
- Vaiko auklėjimas
- Vaiko ugdymas








