Ilgai besitęsiančios mėnesinės - ar tinkamas skiriamas gydymas?

Komentuoti
 1. 2018.07.10 10:07 (prieš 11 mėn.)

  Sveikos. Iš karto įspėju, kad lankausi pas gydytoją, bet paskutiniu metu atrodo kad ji gydo ne taip kaip reikėtų. Tikiuosi sulaukti patarimų ar panašių istorijų kai viskas baigesi gerai.

  Istorija prasidėjo nuo to, kai sausio 26d sužinojau kad laukiuosi, viskas gerai buvo iki kovo 23d, tuomet įvyko persileidimas, kraujavimas nesiliovė kelias savaites todėl atliko atsiurbimą.. išrašė duphaston 10d.

  Toliau vis vien tepliojo, o normalių menesinių nebuvo. Tuomet vėl išrašė dar duphaston 10d ir kontraceptines cerazette (jas 2 metus iki neštumo geriau). Po pastarojo duphaston atsirado menesinės, pradėjau gerti iš karto cerazette.

  Menesinems besitęsiant 13dienų nuėjau pas ginekologe, apžiūrejo echoskopu ir nieko gero nepasakė tik kad kiaušidės padidėjusios. Išrašė dar vienus vaistus estrofem ir mastodynon. Ir patikino kad kraujavimas sustos.

  Visa savaite geriant estrofem blogai jaučiausi, pykino, migrena įsisiautėjo, svaigo galva. Vakar ryte prasidejo gausus kraujavimas su pilvo skausmais, paskambinau gydytojai ir iš karto važiavau pas ja, išrašė nedarbingumo pažymėjimą, nutraukė estrofem vaistų vartojimą ir tiesiog paskyrė gerti geležį bei nusiuntė atlikti kraujo tyrimą. Nebežinau ka daryti, silpna, galva sukasi, nuo skausmo geriu ibumetin.

  Ar gali būti rimtesnės problemos dėl ko nesibaigia kraujavimas, ir gydytoja to nemato?🙈 ar taip gali būti?
  Ačiū

 2. Mažoji šypsenėlė 1 m. 11 mėn.
  Didysis patrakėlis 3 m. 9 mėn.

  2018.07.11 12:10 (prieš 11 mėn.)

  pykciurna parašė:
  Sveikos. Iš karto įspėju, kad lankausi pas gydytoją, bet paskutiniu metu atrodo kad ji gydo ne taip kaip reikėtų. Tikiuosi sulaukti patarimų ar panašių istorijų kai…

  Aš nežinau kiek tai normalu ar ne, bet jūsų vietoj tikrai tiesiu taikymu nueičiau pas kitą gydytoją.

 3. 2018.07.12 00:26 (prieš 11 mėn.)

  Nera pasaulyje nei vienos moters, kuriai butu identiski simptomai, kaip jusu atveju. Tad ne viena ne specialiste nepasakys, ar cia kazkas negerai. Kreipkites ne i forumietes, o i kita specialista. SPECIALISTA!!!

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras